Šešerios iš šešerių. „Riteriai“ nugalėjo ir „Dainavą“

2024-ųjų „TopSport Pirmos lygos“ sezonui besiruošiantys „Riteriai“ kontrolinėse rungtynėse iškovojo šeštą pergalę iš šešių galimų. Šįsyk sostinės ekipa 2:1 nugalėjo A lygoje rungtyniausiančią Alytaus „Dainavą“.

Ne pagrindinėmis sudėtimis žaidusios abi komandos sunkiai pradėjo rungtynes. Akivaizdaus pranašumo neturėjo nei vieni, nei kiti, tačiau alytiškiai po standartinės situacijos sugebėjo pasižymėti ir išsiveržti į priekį.

„Riterių“ toks scenarijus neišgąsdino ir dar iki pertraukos po Ernesto Janušo Zdanovičiaus smūgio rezultatas tapo lygus.

„Yra tam tikri susitarimai, dėl kurių dirbame per savaitę. Kai kurie pavyko, kai kuriuos reikia taisyti“, – sakė trenerių štabo narys Marius Čeliauskas.

Po pertraukos abi komandos žaidė blankiai. Ryškesnės persvaros neturėjo nei vieni, nei kiti, o ir progų prie abejų vartų beveik nebuvo sukurta. Vis tik, laikrodžiui skaičiuojant paskutines minutes, Martin Ustinovič pelnė įvartį ir komandai kontroliniame cikle išplėšė dar vieną pergalę.

„Kiekviena pergalė, nors ir kontrolinėse rungtynėse, duoda pasitikėjimo komandai. Tai reiškia, veikia tai, kam dirbame. Ypač smagu laimėti rungtynių pabaigoje. Tai parodo komandos mentalitetą kovoti iki pabaigos ir nepasiduoti“, – reziumavo M. Čeliauskas.

Iki naujojo sezono pradžios „Riteriams“ liko sužaisti vienas kontrolines rungtynes – su „TransINVEST B“ komanda.