fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

Šimtoji minutė lėmė prarastus taškus prieš „Bangą“

33-ojo „Optibet A lygos“ turo rungtynėse Vilniuje „Riteriai“ ir „Banga“ sužaidė lygiosiomis 2:2. Sostinės ekipai abu įvarčius pelnė Dmytro Bilonogas, o „Banga“ rezultatą išlygino šimtąją minutę.

Lyginant su paskutinėmis „Riterių“ rungtynėmis prieš dvi savaites, Pablo Villaro komandoje į starto sudėtį sugrįžo Gytis Paulauskas, o į protokolą po diskvalifikacijos – Artūras Dolžnikovas.

Dvikova prasidėjo „Riterių“ energingesniu žaidimu, tačiau labai greitai tą energiją sumažino iniciatyvą perėmę gargždiškiai. Sužaidus pusę kėlinio, „Riteriai“ surengė ataką, po kurios Robertas Vėževičius baudos aikštelėje sužaidė ranka, tačiau teisėjo švilpukas tylėjo.

Apskritai, pirmajame chaotiškame kėlinyje tikrų progų neturėjo nei viena, nei kita komanda, tad nulinės lygiosios yra dėsningas rezultatas.

Po pertraukos žaidimas pasikeitė iš esmės. „Riteriai“ bandė susigrąžinti žaidybinę persvarą, tačiau už tai tik per plauką nebuvo nubausti. Armanto Vitkausko vartuose net du kartus atsidūrė kamuolys, tačiau abiem atvejais įvarčiai nebuvo įskaityti. Pirmuoju – dėl pražangos, antruoju – dėl nuošalės.

Beje, tame nuošaliniame epizode A. Vitkauskas patyrė traumą ir atrodė, kad pirmąkart šį sezoną „Optibet A lygoje“ į aikštę žengs Sergejus Melašenko. Ukrainietis apšilinėjo, bet A. Vitkauskas rungtynes užbaigė iki pabaigos.

Sužaidus trečdalį antrojo kėlinio R. Vėževičius turėjo geriausią rungtynių galimybę, tačiau vos iš kelių metrų sukirto į skersinį. Netrukus Gytis Paulauskas jau džiaugėsi įvarčiu, tačiau paskutinę akimirką arbitras jo neįskaitė.

P. Villaras į aikštę metė A. Dolžnikovą ir D. Bilonogą, kurie netrukus pakeitė visą „Riterių“ komandos paveikslą. Komanda tapo aktyvesnė, aštresnė ir netrukus krito pirmasis įvartis. A. Dolžnikovas atliko puikų perdavimą į priekį, o D. Bilonogas perkėlė vartus palikusį varžovų vartininką.

Deja, šiuo įvarčiu teko džiaugtis labai trumpai. Vos po minutės už klaidą gynyboje teko traukti kamuolį iš savo tinklo. Puikiu smūgiu pasižymėjo aktyviai žaidęs R. Vėževičius.

„Riteriai“ metėsi į priekį, bet geresnes progas kūrė „Banga“. Net du kartus po kontratakų A. Vitkauskas gelbėjo komandą nuo Eduardo smūgių.

Rungtynių arbitras prie pagrindinio antrojo kėlinio laiko pridėjo šešias minutes. Po dviejų darsyk A. Dolžnikovo ir D. Bilonogo duetas „Riteriams“ sukūrė įvartį. Kaip parodė likusios minutės, deja, ne pergalingą.

Po įmušto įvarčio „Riteriai“ nusprendė visiškai atsitraukti ir per likusį laiką kamuolio visiškai nebepalaikė. Sužaidus 98 su puse minutės už žaidimą ranka į vilniečių vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys. Dar po minutes Eduardo jį realizavo ir „Riterius“ visiškai nutolino nuo kelialapio į Europą kitam sezonui. Deja.