fbpx

T.Moffi išgelbėjo komandą nuo pralaimėjimo „Brugge“ ekipai

Sausio pradžioje į Belgiją išvykęs, o prieš savaitę „Kortrijk“ ekipoje debiutavęs Teremas Moffi šį sekmadienio vakarą pelnė įvartį, kuris išgelbėjo jo naująją komandą nuo pralaimėjimo čempionato lyderei „Brugge“ ekipai.

Buvęs „Riterių“ atakų lyderis į aikštę buvo mestas iškart po pertraukos. Tuomet „Kortrijk“ atsiliko 1:2, tačiau vos po pusantros minutės T.Moffi rezultatą išlygino. Priėmęs kamuolį aikštės viduryje, puolėjas atliko reidą kairiuoju kraštu, o įsiveržęs į baudos aikštelę kaire koja pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Rungtynės su „Brugge“ vienam geriausių praėjusio sezono A lygos žaidėjų buvo antrosios Belgijos aukščiausioje lygoje. Debiutinėse rungtynėse treneris į aikštę jį metė 65 minutę, tačiau tąsyk T.Moffi nepasižymėjo.

Iškovotas taškas „Kortrijk“ ekipai išsaugojo dvyliktą vietą turnyro lentelėje.

Įvarčio video galite rasti čia: įvartis