„Riteriai B“ antrąjį ratą pradėjo nesėkme „Žalgiriui B“

Penktadienį įvykusiose pirmose antrojo Pirmos lygos rato rungtynėse Vilniaus „Riteriai B“ 0:2 nusileido „Žalgirio B“ komandai bei turnyro lentelėje išliko keturioliktoje pozicijoje.

„Riteriai B“ pajėgiau pradėjo rungtynes, ilgiau valdė kamuolį, tačiau itin pavojingų progų prie varžovų vartų nesukūrė. Pusę kėlinio be progų buvo ir jaunieji žalgiriečiai, kurių pirmą pavojingą situaciją padėjo sukurti patys Riteriai. Po įsimušto įvarčio į savo vartus rezultatas tapo 0:1.

Iki pertraukos „Žalgiris B“ padvigubino skirtumą, kai po dar vienos Riterių klaidos varžovai pabėgo ir nepaliko jokių galimybių Geraldui Širvinskui.

Antrajame kėlinyje ilgą laiką Riteriams priklausė iniciatyva, tačiau artėjant prie varžovų vartų nuolat trūko gyvumo, aštrumo, pavojingų progų ir įvarčių.

Iki čempionato pabaigos 9–14 vietas užimančioms komandoms liko sužaisti po ketverias rungtynes.