fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

Projektai

Kasmetinių sporto renginių organizavimas, populiarinant sporto veiklas visuomenėje

Futbolo Klubas „Riteriai“ organizuoja:

  • „Kasmetinis Vilniaus krašto bendrojo lavinimo mokyklų futbolo taurės turnyras“
  • Vilniaus krašto bendrojo lavinimo mokyklų futbolo taurės festivalis“

Socialiai atsakingas „Riterių“ klubas 2021 metų rugsėjį pradeda dvejų metų tęstinį projektą, kurio tikslas – Vilniaus miesto ir Vilniaus regiono vaikus sudominti futbolu bei įtraukti juos į veiklą, prisidėsiančią prie sveikos gyvensenos skatinimo, didesnio moksleivių užimtumo, futbolo populiarinimo.

Projektu sprendžiama aktuali problema, reikšminga ne tik futbolo klubo „Riteriai“, bet ir vietiniu, regioniniu bei nacionaliniu lygmenimis: t. y. blogėjantys visuomenės, ypatingai jaunimo, sveikatos rodikliai, dėl nepakankamo fizinio aktyvumo ir nepakankamo visuomenės sąmoningumo dėl fizinio aktyvumo naudos sveikatai.

Iki 2023 metų birželio 1 dienos numatomi net 24 futbolo turnyrai ir 10 futbolo festivalių, kuriuose sudalyvaus apie 2 500 mokinių

Turnyrų metu 1-4 klasių dalyviai ne tik aiškinsis, kuri iš Vilniaus apskrities savivaldybių mokykla yra geriausia, tačiau tuo pačiu bus apdovanoti aprangomis, o laimėtojai – prizais. Maža to, talentingiausi turnyro dalyviai bus apdovanoti vardinėmis Talentų futbolo akademijos treniruočių stipendijomis. Numatoma, kad kiekviename turnyre sudalyvaus virš 60 vaikų. „Riterių“ turnyras bus vykdomas „Sportima“ manieže. Nemokamas transportas nuo durų iki durų vaikams bus organizuojamas, todėl rūpintis atvykimu į turnyrus nereikės.

Išsamesnę informacija rasite turnyro nuostatuose: NUOSTATAI

Norinčias dalyvauti turnyre mokyklas– prašome užpildyti registracijos anketą:
REGISTRACIJOS ANKETA


Festivalių metu jaunieji 5-7 metų dalyviai išklausys švietėjišką paskaitą, dalyvaus estafetėse, atliks linksmas futbolo užduotis bei savo nuotaiką gerins pramogų kampelyje. „Riterių“ festivalis bus vykdomas Lietuvos futbolo federacijos stadione, kuriame „Optibet A lygos“ rungtynes žaidžia pagrindinė komanda. Numatoma, kad kiekviename iš jų sudalyvaus po 100 vaikų. Festivalio metu visi nemokamai gaus aprangą bei turės galimybę stebėti „Riterių“ rungtynes, susipažinti su žaidėjais. Nemokamas transportas nuo durų iki durų vaikams bus organizuojamas, todėl rūpintis atvykimu į festivalius nereikės.

Datos
·         2021 m. rugsėjo 10 d. ·         2022 m. rugpjūčio 1 d.
·         2022 m. liepos 7 d. ·         2022 m. rugpjūčio 5 d.
·         2022 m. liepos 13 d. ·         2022 m. rugpjūčio 8 d.
·         2022 m. liepos 20 d. ·         2022 m. rugpjūčio 12 d.
·         2022 m. liepos 28 d. ·         2022 m. rugpjūčio 22 d.

Projektas „Kasmetinių sporto renginių organizavimas, populiarinant sporto veiklas visuomenėje“, vykdomas futbolo klubo „Riteriai“, bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Norinčias dalyvauti festivalyje mokyklas/darželius– prašome užsiregistruoti Jums patogiu būdu:

projektai@fkriteriai.lt   +370 618 24565

Renginiai – nemokami!

Vyksta viešieji pirkimai konkursų būdu. PIRKIMAI

Rėmėjai