fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

Projektai

Kasmetinių sporto renginių organizavimas, populiarinant sporto veiklas visuomenėje

Džiaugiamės galėdami pranešti apie naują projektą, kuris sieks didinti sąmoningą įsitraukimą į aktyvaus laisvalaikio ir reguliaraus sporto veiklas. Šis projektas yra skirtas populiarinti sportą ir šviesti visuomenę apie jo teikiamą naudą sveikatai.

Futbolo klubas ,,Riteriai” kartu su ,,Nacionaline Sporto Agentūra” projektą ,,Vaikų reguliaraus fizinio aktyvumo skatinimas organizuojant futbolo treniruotes (Nr. NSA-FA-NAC-2023-0089) organizuoja dviejose apskrityse Vilniaus ir Utenos, kur bus įtrauktos Vilniaus, Trakų, Širvintų, Utenos ir Ignalinos miestų savivaldybės.

Projekto metu tikimasi įtraukti 3350 vaikų iki 17 metų amžiaus. Projektas yra skirstomas į dvi veiklas:

  1. Reguliarios futbolo treniruotės.

Šios veiklos metu planuojamos kiekvienai grupei 3 mėnesių trukmės reguliarios futbolo treniruotės darželinukams ir mokiniams. Amžiaus grupės, į kurias orientuojamasi, tai 5-17 metų vaikai, kuriems bus rengiamos futbolo treniruotes 2 kartus per savaitę. 1 grupę sudaro ~25 vaikai. Viena grupė bus treniruojama 2 kartus per savaitę, viso 12 savaičių. Skirtingose savivaldybėse planuojamas skirtingas kiekis treniruočių priklausomai nuo savivaldybėje esančių darželių, mokyklų ir neformalaus ugdymo futbolo būrelių.

Numatoma futbolo treniruočių pradžia balandžio mėnesį.

  1. Turnyrai ir festivaliai.

Šios veiklos metu planuojama suorganizuoti dviejų tipų stambius renginius: festivalius ir turnyrus, kurie, tiek vainikuos reguliarias futbolo treniruotes darželinukams ir mokiniams, taip pat bus skirti ir nelankiusiems periodinių treniruočių. Abiem atvejais, amžiaus grupė, į kurias orientuojamasi, tai 5-17 metų vaikai. Planuojama suorganizuoti 20 turnyrų ir 10 festivalių. Skirtingose savivaldybėse planuojamas skirtingas kiekis renginių priklausomai nuo treniruotėms numatytų grupių skaičiaus. Planuojama, kad renginiuose dalyvaus tie patys vaikai, kurie dalyvavo treniruotėse bei nauji dalyviai, nes fizinio aktyvumo renginiai bus vieši ir nemokami, o tikslas pritraukti kuo didesnę vaikų tikslinę grupę.

Numatoma festivalių ir turnyrų pradžia balandžio mėnesį.

Projektas bus vykdomas iki 2024 m. gruodžio 31 dienos, o jo vykdymui numatyta skirti 182,054.14 eurų.

Šis projektas yra bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos.

Daugiau informacijos apie projektą ir jo eigą galėsite rasti mūsų interneto svetainėje fkriteriai.lt ir „Riterių“ socialinių tinklų paskyrose

Kviečiame visus aktyviai dalyvauti ir prisidėti prie sveikesnės bei aktyvesnės visuomenės kūrimo!

Norinčias dalyvauti turnyre mokyklas– prašome užpildyti registracijos anketą:
REGISTRACIJOS ANKETA

KONKURSAS FUTBOLO TEISĖJŲ PASLAUGŲ VYKDYMUI

Viešoji įstaiga futbolo klubas „Riteriai“, vykdydama projektą „NSA-FA-NAC-2023-0089 „Vaikų reguliaraus fizinio aktyvumo skatinimas organizuojant futbolo treniruotes“, bendrai finansuojamą Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas, skelbia konkursą futbolo teisėjų paslaugoms futbolo turnyruose Vilniaus, Trakų, Širvintų, Utenos ir Ignalinos miestuose įsigyti. Pasiūlymų pateikimo terminas – iki 2024-06-03 imtinai. Pirkimo konkurso būdu dokumentus galima gauti kreipusis el. paštu info@fkriteriai.lt, tel. pasiteiravimui: +370 688 81809.

Konkurso salygos, teiseju paslaugos 2024-05-28