fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

Pirkimo taisyklės

Prekių pristatymo sąlygos.

Siuntas siunčiame registruotu paštu.
Lietuvoje prėkes pristatome per 3-5 d.d.
Užsienyje prėkes pristatome per 14 d.d

Grąžinimo taisyklės

* Marškinėliai, džemperiai ir kiti aksesuarai su individualiais užrašais ar numeriais nėra keičiami ir jų grąžinti negalima.

Nusipirkę netinkamos kokybės drabužį, aksesuarą ar jums nepatinkančią prekę, Jūs turite teisę grąžinti tokią prekę mums per 14 (keturiolika) dienų nuo pristatymo Jums dienos. Tokiu atveju netinkamos kokybės ar dydžio prekė yra nemokamai pakeičiama arba Jums grąžinami sumokėti pinigai.

Prekė turi būti tokios pačios būklės kaip ją ir gavote su visais papildomais aksesuarais.

Jei prekę siunčiate paštu ar naudodamiesi kurjerių paslaugomis, prekė turi būti įpakuota, ant prekės įpakavimo NEGALIMA klijuoti pašto ženklų ar adreso – prekė ir jos įpakavimas turi būti tokie patys kaip juos ir gavote.

Prekes matuokitės sausoje, švarioje patalpoje! Jei jaučiate, kad dydis netinka, nesportuokite ir nenešiokite. Iškart apkeiskite dydį, nes nešiotos prekės atgal nėra priimamos.
Kokybiški drabužiai, avalynė ir aksesuarai gali būti grąžinami tik per teisės aktuose bei mūsų Taisyklėse nurodytą terminą ir tik tuo atveju, jei:
• prekė nebuvo naudojama;
• prekė nebuvo sugadinta;
• prekė nepraradusi prekinės išvaizdos;
• nuo prekės nebuvo nuimta originali etiketė (jei tokia yra).
Prekės grąžinimo išlaidas apmokate Jūs (siuntimas Lietuvos paštu + siuntinio registravimas).

Dėmesio!
Prieš siųsdami atgal prekę, susisiekite su mumis telefonu ar el. paštu ir mes jus informuosime, kur reikia atsiųsti prekę.

  • komercija@fkriteriai.lt
  • +370 618 24565