fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

Abonementai

Įsigyti FK „Riteriai“ 2023 m. sezono abonementą galima internetu, kakava.lt svetainėje.

2023-aisiais Vilniaus „Riteriai“ varžysis Lietuvos „Optibet A lygoje“, „Optibet Pirmoje lygoje“ bei kovos dėl Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės.

Sezono abonementas yra geriausias ir patogiausias būdas prisidėti prie „Riterių“ pergalių Lietuvos futbolo maniežuose, stadionuose. Sezono abonemento kaina – 65 Eur.

Abonemento savininkas turės teisę lankytis: 2023 m. sezono „Optibet A lygos“, „Optibet Pirmos lygos“, LFF taurės ir draugiškose namų rungtynėse. Kortelė galios vienam asmeniui.*

Įsigijus abonementą, jo kortelę bus galima atsiimti futbolo klubo „Riteriai“ būstinėje, adresu: Liubarto g. 33, Vilnius, LT-08117, iš anksto susisiekus el. paštu komercija@fkriteriai.lt ir atsiuntus abonemento įsigijimo įrodymą.

*Abonementas negarantuoja, jog jo savininkas pateks į rungtynes, jei jose bus taikomi žiūrovų skaičiaus ar pan. ribojimai, nustatyti su COVID-19 pandemijos valdymu susijusiais LR Vyriausybės nutarimais, pagal juos priimtomis LFF taisyklėmis ir/ar FK „Riteriai“ nustatyta tvarka. Klubas pasilieka teisę tvarką koreguoti ir nustatyti prioritetus priklausomai nuo esamų taisyklių ir aplinkybių. Kortelės savininkas privalo laikytis LR Vyriausybės ir kitų nutarimų, pateikti reikalingus dokumentus (pvz. galimybių pasą, asmens dokumentą).

 PIRKTI ABONEMENTĄ