fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

Prie „Riterių“ jungiasi geriausias Elitinės lygos vartininkas

Praėjusią savaitę geriausio Elitinės U-18 lygos vartininko nominacijoje triumfavęs šešiolikmetis Kajus Andraikėnas iš „Žalgirio“ keliasi į „Riterius“. Jaunasis vartų sargas antroje sezono pusėje sudarys konkurenciją pagrindiniam komandos vartininkui Armantui Vitkauskui, Dilonui Matuškevičiui, Eimantui Ramanauskui ir Artiomui Šankinui.

„Laimėti antrus metus Elitinę lygą yra eilės metų nepertraukiamo darbo rezultatas. Labai džiaugiuosi geriausio vartininko titulu, nes tai motyvuoja siekti dar daugiau. Ilgą laiką buvau „Žalgirio“ akademijoje, tad dar tik pratinuosi prie minties, kad savo svajonės futbole sieksiu su „Riteriais“.

Noriu naujų iššūkių, noriu tobulėti ir siekti jaunos komandos starto sudėties. Neslėpsiu, kad Arno (Voitinovičiaus) ir Ernesto (Lysionok) išvykimas į užsienį buvo viena priežasčių, kas pastūmėjo mane ateiti čia. Kaip ir daugelio, mano svajonė – žaisti užsienyje“, – pasakojo komandos naujokas.

K.Andraikėnas tikisi pamokų iš vyriausio komandos žaidėjo A.Vitkausko. Priminsime, kad „Riterių“ kapitonas šiemet be pagrindinio vartininko funkcijų, šio amato subtilybių moko ir jaunuosius klubo akademijos vartų sargus.

„Be abejo, tokių patyrusių žaidėjų patarimai, situacijų aptarimai suteikia papildomai motyvacijos ir padeda tobulėti. Taip jau yra, kad jauni žaidėjai visada mokosi iš vyresnių. Su dauguma kitų žaidėjų esame žaidę kartu – yra draugų, klasės draugų, tikiuosi, greitai įsilieti į kolektyvą ir adaptacijos problemų būti neturėtų.

Dar šiais metas tikiuosi sunkiu darbu ir atsidavimu įgauti trenerių pasitikėjimą ir išsikovoti  minučių „TopSport Pirmoje lygoje“, – sakė K.Andraikėnas.