fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

Dar vieno šešiolikmečio debiutas – T.Alekna prisidėjo pridėjo prie pergalės prieš „Neptūną“

Pergalė prieš Klaipėdos „Neptūną“ pirmojo rato finiše visam gyvenimui įsimintina tapo šešiolikmečiui „Riterių“ akademijos puolėjui Tautvydui Aleknai. Futbolininkas 87 minutę pakeitė Ernestą Zdanovič ir į savo CV įsirašė pirmąsias rungtynes atstovaujant vyrų komandai.

„Nesitikėjau, kad jau dabar gausiu šansą, bet, žengęs į aikštę, labai apsidžiaugiau. Užteko tų kelių minučių, kad suprasčiau, jog „TopSport Pirmos lygos“ ir Elitinės U-18 lygos lygiai kardinaliai skiriasi“, – po debiuto kalbėjo T.Alekna.

Jaunasis puolėjas į aikštę žengė tuomet, kai „Riterių“ persvara (5:1) jau niekam nekėlė abejonių. Futbolininkas neslepia, kad šis faktas gerokai sumažino jaudulį.

„Be abejo, didelis komandos pranašumas labai palengvino visą situaciją. Rungtynių baigtis buvo aiški, tad didelio streso ar baimės, žengiant į aikštę, tikrai nebuvo. Anaiptol. Norėjau pasisemti motyvacijos ir jos gavau. Dabar norisi dar sunkiau dirbti ir įrodinėti, kad tų minučių esu vertas“, – kalbėjo T.Alekna.

Šiuo metu komandai yra suteiktas savaitės poilsis. Po jos prasidės pasiruošimas antrajai sezono pusei.

„Tam, kad visiškai pereičiau į vyrų futbolą, privalau nuolat rodyti gerus rezultatus, atsiduoti per treniruotes ir siekti savo tikslų. Be abejo, noriu gauti kuo daugiau minučių ir su „Riteriais“ laimėti „TopSport Pirmą lygą“. Komanda turi gerus šansus laimėti pirmąją vietą, patekti į „TopSport A lygą“, o mano tikslas – padėti tai įgyvendinti“, – reziumavo T.Alekna.

Artimiausias rungtynes „Riteriai“ žais liepos 27 dieną LFF stadione su „Kauno Žalgirio“ B futbolininkais.