fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

„Riteriai“ sukirto rankomis su Zambijos jaunimo rinktinės gynėju

„TopSport Pirmos lygos“ lyderiai „Riteriai“ gynybos liniją stiprina Zambijos jaunimo rinktinės gynėju Ricky Chanda. Devyniolikmetis jau yra atvykęs į Lietuvą ir savo darbu įrodęs, kad yra vertas likti komandoje.

„Ricky yra jaunas žaidėjas, turintis potencialo augti žaidimui aukštesniu lygiu. Labai darbštus treniruotėse, nevengia kontakto, turi tinkamą mentalitetą bei nusiteikimą kasdieniniam sunkiam darbui.

Panašu, kad jis vadovaujasi fraze jog sunkus darbas ir atsidavimas gali pasiekti daugiau nei talentas be sunkaus darbo. Bus labai įdomu stebėti jo žaidimą ir progresą“, – apie naujoką sakė „Riterių“ sporto direktorius Vytautas Masaitis.

Pats futbolininkas savo karjerą pradėjo gimtosios Zambijos Lusakos mieste. Vėliau jis save išbandė Žešuvo „Stal“ jaunimo komandoje Lenkijoje. Be to, visąlaik buvo kviečiamas į Zambijos jaunimo rinktines. Žaisdamas U-17 rinktinėje, komandos buvo išrinktas antruoju kapitonu.

„Esu laimingas galėdamas prisijungti prie naujos komandos, kuri turi aiškią viziją ir aiškius tikslus. Pirmieji įspūdžiai geri, liko tuos įspūdžius perkelti į aikštę“, – sakė R.Chanda.

Gynėjas tapo antruoju „Riterių“ pastiprinimu sezono metu. Prieš kelias savaites prie komandos prisijungė Nyderlandų ir Surinamo pilietybes turintis saugas Roscello Vlijteras.