fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

„Riteriai“ – „Neptūnas“: pirmojo rato pabaiga

Šeštadienį „Be1“ ekipą nugalėję ir į pirmą poziciją „TopSport Pirmoje lygoje“ sugrįžę „Riteriai“ pasitinka paskutinį varžovą pirmajame rate – ant antrojo laiptelio esantį Klaipėdos „Neptūną“. LFF stadione susitiks dvi rezultatyviausios lygos komandos, o dvikovos nugalėtojas vasaros pertrauką pasitiks būdamas čempionato lyderiu.

 

Data: 2024 m. birželio 27 d. 18:00 val.

Vieta: LFF stadionas, Vilnius

 

Naujienos

„Riteriai“ ir „Neptūnas“ šiemet sykį jau žaidė. Tuomet vykusiose LFF taurės rungtynėse Klaipėdoje vilniečiai iškovojo puikią pergalę 3:1, o „Neptūno“ futbolininkai, dėl dviejų gautų raudonų kortelų, dvikovą užbaigė devyniese.

Būsima dvikova – atkeltos 13-ojo turo rungtynės. Pagal pradinį tvarkaraštį, dėl „Riterių“ būrio žaidėjų iškviestų į įvairaus amžiaus rinktines, dvikova buvo nukelta.

Po diskvalifikacijos sugrįžta Nojus Stankevičius. Jis dvikovą su „Be1“ buvo priverstas praleisti dėl keturių sezone gautų geltonų kortelių. Būsimose rungtynėse sostinės komandos sudėtyje diskvalifikuotų žaidėjų nebus.

Ricky Chanda pelnė pirmąjį savo įvartį Lietuvoje. Vidurio gynėjo pozicijoje ilgą rungtynių dalį žaidęs naujokas, apskritai, pirmąsyk žaidė starto sudėty, o pasijungęs į vieną iš atakų antrojo kėlinio pradžioje pelnė puikų ir, kaip vėliau paaiškėjo, pergalingą įvartį.

Dvikovoje su „Be1“ pirmąkart šiame sezone nuo pradžių į aikštę buvo mestas Ebuka Onah.

Varžovas

Buvusio „Riterių“ trenerio Valdo Trakio treniruojamas „Neptūnas“ įsibėgėjo sunkiai, tačiau pastaruoju metu sugeba iškovoti užtikrintas pergales.

Komandos sudėty yra vienas buvęs „Riterių“ atstovas Pijus Petkevičius. Dar pernai jis buvo Armanto Vitkausko dubleris.

Per paskutines dvejas rungtynes „Neptūnas“ į „Bangos“ B ir „Hegelmann“ B vartus sumušė 11 sausų įvarčių.

14 turas 

Abi komandos laimėjo: „Riteriai“ principinėje kovoje 2:1 nugalėjo „Be1“, „Neptūnas“ – šešiais įvarčiais apdovanojo „Bangos“ B futbolininkus.

Itin permainingose rungtynėse „Riteriams“ prireikė laiko įsibėgėti, tačiau tai padarę po pertraukos jie buvo geresni, pelnė pergalingą įvartį, kuris sugrąžino komandą į turnyro lentelės viršūnę.

„Neptūnas“ pasipriešinimo Gargžduose nesulaukė. Legionierius Danielis Ilevbare svečiams pelnė keturis įvarčius.

Orų prognozė 

Rungtynių metu termometro stulpelis bus pakilęs net iki 30 laipsnių padalos. Prognozuojamas saulėtas vakaras, nulinė lietaus tikimybė bei dviejų metrų per sekundę pietryčių vėjas. Neatmestinas variantas – atsigaivinimo pertraukėlė abiejų kėlinių metu.