fbpx

„Riteriai“ – „Be1“: ko esame verti?

Prieš savaitę Kėdainių „Nevėžiui“ pralaimėję „Riteriai“ sužaidė vienas blogiausių sezono rungtynių. Nors galimybių išlyginti rezultatą buvo, tačiau žaidimo kontrolės per visas 90 minučių rasti taip ir nepavyko.

Šįsyk sostinės komandos laukia dar rimtesnis varžovas – dėl lygos nugalėtojo titulo kovojantis „Be1“ klubas. Šios rungtynės atsakymas į daug klausimų, tarp jų ir: ko esame verti?

Data: birželio 22 d. 18:00 val.

Vieta: LFF stadionas, Vilnius

Naujienos

Jau minėtose rungtynėse su „Nevėžiu“ „Riteriai“ nepelnė nei vieno įvarčio ir tai buvo pirmas kartas per šį sezoną, kai „Riteriams“ varžovų vartai nebuvo atidaryti. Nepaisant to, sostinės komanda ir toliau išlieka rezultatyviausia lygoje. Tos rungtynės vyko iškart po rinktinių pertraukos, kurios metu būrys „Riterių“ buvo išvykę į savo amžiaus rinktines, o sugrįžę į klubą – turėjo vos kelias dienas pasiruošimui.

Dvikovoje su „Nevėžiu“ debiutavo du naujokai: Ricky Chanda ir Roscello Vlitjeras. Abu į aikštę žengė po pertraukos, R.Chanda, sužaidęs vos 9 minutes, buvo nubaustas geltona kortele.

Deimantas Rimpa grįžta po diskvalifikacijos, tačiau šįsyk komandai padėti negalės Nojus Stankevičius. Jis akistatoje su „Nevėžiu“ buvo nubaustas ketvirta geltona šio sezono kortele.

Varžovas

Praėjusiais metais pereinamosiose rungtynėse per plauką Telšių „Džiugo“ nenugalėjęs „Be1“ klubas pakeitė lokaciją ir namų rungtynėms persikėlė į Jonavą. Nauji namai kol kas komandai per penkerias rungtynes padėjo iškovoti net 13 taškų.

Dėl į rinktines iškviestų žaidėjų, „Be1“ yra atidėtos dvejos rungtynės, tad lygoje ši komanda yra sužaidusi mažiausiai rungtynių.

Šiuo metu pagal iškovotus taškus trečioje vietoje esantis būsimas „Riterių“ varžovas, pagal prarastus taškus nuo sostinės komandos neatsilieka. Abi komandos po du sykius yra sužaidusios lygiosiomis ir patyrusios po du pralaimėjimus.

14 turas

„Riteriai“ Kėdainiuose 0:1 nusileido „Nevėžiui“, „Be1“ namie 2:1 nugalėjo „Taurą“.

„Riteriai“ pačioje dvikovos pradžioje prasižengė baudos aikštelėje, o skirtą 11 metrų baudinį varžovai užtikrintai realizavo. Vėliau Nojus Petkus ir Ebuka Onah turėjo gerus šansus pasižymėti, tačiau abiem atvejais užtikrintai sužaidė varžovų vartininkas.

„Be1“ šiose rungtynėse nepirmavo tik 19 minučių. Nuo rungtynių pradžios iki Deitono Vinckaus įvarčio bei nuo 59 iki 62 minutės, kol rezultatas buvo 1:1. Nelengva, bet pelnyta „Be1“ pergalė.

Orų prognozė

Sinoptikai prognozuoja, kad rungtynių metu termometro stulpelis rodys 22 laipsnių šilumą. Saulę užstos debesys, griaus griaustinis, 37% lietaus tikimybė. Pūs trijų metrų per sekundę pietryčių vėjas.