fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

Pirmas M. Rutkovskio karjeros dublis „Riteriams“ garantavo pergalę Plungėje

Dvyliktojo „TopSport Pirmos lygos“ turo rungtynėse „Riteriai“ 3:1 Plungėje nugalėjo „Babrungą“ ir įsirašė devintąją sezono pergalę. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Milanas Rutkovskis, vieną – Andrius Kaulinis.

Lyginant su paskutinėmis rungtynėmis prieš „Miniją“, „Riterių“ vyriausiasis treneris Slavomiras Cisakovskis starto sudėty atliko vieną keitimą: vietoj Nojaus Petkaus į vienuoliktuką po diskvalifikacijos sugrįžo Jonas Usavičius.

Didele sparta prasidėjusiose rungtynėse pirmojo įvarčio laukti ilgai laukti nereikėjo. Vos po kelių minučių nuo rungtynių pradžios iš kairės Deimantas Rimpa į baudos aikštelę numetė kamuolį Simui Civilkai, šis dar šiek tiek parideno jį A.Kauliniui, kuris sėkmingai užbaigė ataką.

Po įvarčio Plungėje prasidėjo didžiulė liūtis. Nepaisant to, komandos ir toliau žaidė atvirą futbolą. „Babrungo“ privalumas buvo tas, kad šeimininkai rungtyniavo pavejui. Dėl stipraus vėjo kamuolio skriejimo kryptį nuspėti kartais buvo labai sudėtinga. Bet kokiu atveju, rimto pavojaus Armanto Vitkausko ginamiems vartams nekilo.

Aikštė vos per keletą minučių permirko. Tą pirmasis pajuto „Babrungo“ vartų sargas, kuris su pirmuoju iššūkiu nesusitvarkė. Jis nepagavo jam į rankas riedėjusio kamuolio. J.Usavičius buvo labai arti antrojo komandos įvarčio, o jo nebuvo tik dėl kontakto su varžovu.

Sužaidus pusvalandį, „Babrungas“ rezultatą išlygino. Po vienos iš daugelio atakų Armantas Vitkauskas bandė reaguoti į varžovo smūgį, tačiau rikošetas to padaryti neleido. M.Rutkovskis lietė kamuolį, šis pakeitė skriejimo kryptį ir atsidūrė tinkle. Iškart po to „Babrungas“ surengė dar vieną pavojingą ataką, tačiau, laimei, šįsyk varžovo smūgis buvo netikslus.

Žaidimas išsilygino, o prieš pat pertrauką „Babrungo“ aikštės pusėje buvo skirtas baudos smūgis. Armandas Šveistrys atliko tolimą perdavimą į baudos aikštelę laisvam paliktam M.Rutkovskiui, kuris antrąsyk penktadienio vakarą išvedė „Riterius“ į priekį, pats pelnydamas antrąjį sezono įvartį.

Iškart po to teisėjo švilpukas fiksavo pirmojo kėlinio pabaigą. Antrasis kėlinys, savo ruožtu, prasidėjo dar aukštesniu „Riterių“ spaudimu varžovų aikštės pusėje. Tai komandai garantavo ne vieną perimtą kamuolį ir ne vieną sukurtą potencialiai pavojingą progą.

Dar vienas įvartis buvo įmuštas po pertraukos sužaidus 20 minučių. Po kampinio užsitęsus „Riterių“ atakai, kamuolys atiteko per du metrus nuo vartų linijos stovėjusiam M.Rutkovskiui. Šis lengvu smūgiu lengvu kamuolio palietimu įformino dublį – pirmąjį gynėjo karjeroje.

Skirtingai nei prieš savaitę, kai įgiję dviejų įvarčių persvarą „Riteriai“ pristabdė, šįkart ir toliau varžovus spaudė jų pačių aikštės pusėje. Tai vertė „Babrungą“ klysti, o „Riteriai“ ieškojo ketvirtojo įvarčio.

Bėgant laikui, tempas mažėjo ir iškart šeimininkai išlygino žaidimą aikštės viduryje. Paskutinėms dešimčiai minučių į aikštę buvo mesti N.Petkus, Anri Rosiveri ir Ebuka Onah, tačiau jų pasirodymas vaizdo aikštėje, iš esmės, nepakeitė.

„Riteriai“ iškovojo dar vieną pergalę bei mažiausiai savaitei garantavo pirmąją vietą. Po savaitės „Riteriai“ nežais. Dėl iškvietimų į rinkines, „Riterių“ namų rungtynės su „Neptūnu“ yra nukeltos į birželio 27 dieną.

„Riterių“ sudėtis: A.Vitkauskas, G.Gumbaravičius, N.Stankevičius, M.Rutkovskis, A.Kazakevičius, A.Šveistrys, D.Rimpa (84 min. N.Petkus), S.Civilka, A.Kaulinis, J.Usavičius (83 min. A.Rosiveri), E.Zdanovič (84 min. E.Onah).