fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

„Nevėžis“ – „Riteriai“: po rinktinių pertraukos

Nors „TopSport Pirmos lygos“ kovos dėl Baltijos taurės turnyro sustabdytos nebuvo, tačiau dėl į rinktines deleguotų trijų žaidėjų „Riterių“ akistata su „Neptūnu“ buvo nukelta vėlesniam laikui (į birželio 27-ąją). Kadangi turo rungtynių nežaidė ir „Be1“, tad lyderių trejete pokyčių neįvyko.

Data: birželio 14 d. 18:00 val.

Vieta: Kėdainių stadionas, dirbtinė danga

 

Naujienos

Nojus Stankevičius, Ernestas Zdanovič ir Jonas Usavičius su Lietuvos U-21 ir U-19 rinktinėmis praėjusią savaitę siekė Baltijos taurės. Nei vienai, nei kitai amžiaus grupei triumfuoti nepavyko, o futbolininkai prieš kelias dienas sugrįžo į klubą. Rinktinių žaidėjų galėjo būti ir daugiau, tačiau Simui Civilkai ir Milanui Rutkovskiui užsivilkti rinktinės marškinėlius sutrukdė abitūros egzaminai.

Paskutinėje dvikovoje prieš dvi savaites su „Babrungu“ „Riteriai“ pelnė dar tris įvarčius ir toliau su 29 tiksliais smūgiais išlieka rezultatyviausia lygos komanda.

Per rinktinių pertrauką „Riteriai“ savo sudėtį sustiprino devyniolikmečiu Zambijos jaunimo rinktinės gynėju Ricky Chanda. Tiesa, kol kas nėra aišku, ar futbolinkas sostinės ekipos sudėty galės debiutuoti jau šiandien.

Deimantas Rimpa paskutinėse rungtynėse su „Babrungu“ užsidirbo ketvirtąją geltoną kortelę, todėl būsimose rungtynėse padėti savo komandai jis negalės.

Varžovai

Užtikrintai sezoną pradėję Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkai pastarąją atkarpą sužaidė gerokai silpniau ir tai lėmė jų kritimą turnyro lentelėje į šeštąją poziciją.

Kaip ir „Riteriai“, „Nevėžis“ praėjusią savaitę turo rungtynių nežaidė. Taip atsitiko dėl „Be1“, su kuriuo ir turėjo žaisti „Nevėžis“, žaidėjų iškvietimo į jaunimo rinktines.

Nepaisant užimamos šeštos pozicijos, Kėdainių klubas per 12 rungtynių yra pelnęs vos 12 įvarčių, o tai yra tik keturioliktas rezultatas tarp šešiolikos lygos komandų.

Paskutinės rungtynės

Lietingoje Plungėje „Riteriai“ 3:1 nugalėjo „Babrungą“, o „Nevėžis“ namie 1:0 įveikė Tauragės „Taurą“.

„Riterių“ žvaigžde tose rungtynėse tapo M.Rutkovskis, kuris sugebėjo įforminti pirmąjį karjeros dublį ir tokiu būdu nutiese komandai kelią į pergalę.

Vienintelį įvartį „Nevėžis“ įmušė sužaidus beveik valandą. Pasižymėjo Matas Petkevičius.

Orų prognozė

Rungtynių metu sinoptikai prognozuoja 18 laipsnių šilumą, debesuotą, bet be lietaus vakarą. Pūs keturių metrų per sekundę šiaurės vakarų vėjas.