fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

Dublį savaitgalį pelnęs M.Rutkovskis: „Laukia smagus tvarkaraštis“

Devyniolikmetis Milanas Rutkovskis pirmojo „TopSport Pirmos lygos“ turo rungtynėse po kampinio pelnė pirmąjį „Riterių“ šio sezono įvartį. Po to prireikė dar vienuolikos kovų, kad gynėjas darkart turėtų galimybę pasidžiaugti tiksliu smūgiu į varžovų vartus. Ir, tiesą sakant, ne vieną galimybe, o dvi.

„Tikrai kažkas naujo. Gynėjui du įvarčiai per rungtynes tikrai ne dažnai būna. Tačiau šįkart reikėjo ištaisyti nemalonią klaidelę…“, – prisimindamas įvartį į savo vartus pirmajame kėlinyje teigė M.Rutkovskis.

„Riteriai“ šiame sezone tris kartus savo sąskaitą atidarė per pirmas penkias rungtynių minutes. Paskutinė dvikova su „Babrungu“ kaip tik buvo tokia, kai Andrius Kaulinis pasižymėjo pačioje dvikovos pradžioje.

„Į rungtynes išėjome, kaip visada, užsivedę, norėjome joms užduoti gerą tempą. Taip ir pavyko pelnyti greitą įvartį. Kaip parodė vėlesni įvykiai, tas įvartis dar nieko negarantavo“, – pasakojo M.Rutkovskis.

Vilniečiams pirmaujant 1:0, dar iki pertraukos gynėjas iš pradžių įsimušė į savo vartus, o vėliau paliktas visiškai vienas – nuginklavo „Babrungo“ vartų sargą.

„Nesitikėjau, kad turėsiu tiek laisvės baudos aikštelėje, tačiau laikiausi plano, sulaukiau gero Armando (Šveistrio) perdavimo.. tie dalykai ir nulėmė, kad turėjau tiek daug laisvės. Užbaigti pirmą kėlinį su pranašumu visada yra geriau ir lengviau. Kita vertus, žaidimo planui tai jokios įtakos nepadarė, nes ir toliau norėjome kontroliuoti rungtynes ir pelnyti dar daugiau įvarčių“, – rungtynių prisiminimais dalinosi gynėjas.

Milanai, esu pastebėjęs, kad „Riteriai“ antrą kėlinį žaidžia geriau, kai pirmojo nelaimi. Šįsyk viskas buvo kitaip..

Manau, kaip ir kiekviena komanda, jeigu pralaimi pirmą kėlinį, į antrą išeina dar labiau užsivedusi. Šįsyk išėjo kitaip, bet pradėti žaisti geriau nuo antro kėlinio… tokio plano pas mus tikrai nėra.

Kaip manai, kodėl komanda dažniausiai išsijungia, kai pirmajame kėlinyje įgyja pranašumą?

Čia yra jaunos komandos požymis – atsipalaiduoti po imuštų ivarčių. Bet mes augame ir stengiamės to vengti.

Dar vienas momentas – šiemet „Riteriai“ su stipresniais varžovais dažnai žaidžia geriau negu su silpnesniais. Kur čia šuo pakastas?

Didesnė motyvacija jaunimui žaisti prieš stiprias komandas. Įtaką daro ir patirties stoka, nes dažnai jaunimas nuvertina žemiau esančias komandas lentelėje, nors to daryti tikrai nereikėtų.

Dabar dviejų savaičių pertrauka..

O po to visai smagus tvarkaraštis (šypsosi)…

Neišsimušite iš ritmo?

Nemanau. Laukia tikrai įdomios kovos prieš Top 5 čempionato komandas, ruošiamės kaip ir prieš kiekvienas rungtynes atsakingai, analizuojam varžovus, o pertrauka kaip tik manau bus į naudą, kad žaidėjai atsigautų nuo prieš tai buvusių rungtynių.