fbpx

Baudinys rungtynių pradžioje lėmė nesėkmę Kėdainiuose

Keturioliktojo „TopSport Pirmos lygos“ rungtynėse sostinės „Riteriai“ Kėdainiuose 0:1 pralaimėjo „Nevėžiui“, patyrė antrąją sezono nesėkmę bei pirmąkart per trylika rungtynių nepelnė nei vieno įvarčio.

Vilniečių vyriausiasis treneris Slavomiras Cisakovskis, lyginant su paskutinėmis pergalingai pasibaigusiomis rungtynėmis, starto sudėty atliko vieną pakeitimą – diskvalifikuotą Deimantą Rimpą pakeitė Nojus Petkus. Be to, akistatai buvo registruoti naujokai Ricky Chanda bei Roscello Vlijteras.

Nesužaidus nė minutės, gana pavojingai į žaidimą buvo įtrauktas Armantas Vitkauskas, o dar po minutės į „Riterių“ vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys. Šeimininkai jį realizavo ir tai buvo pirmas kartas per šį sezoną, kai pirmieji įvartį muša ne „Riteriai“.

Nepaisant šalto dušo, vilniečiai gana greitai perėmė iniciatyvą, tačiau tai tęsėsi gana trumpą laiką. Per tą atkarpą „Riteriai“ porąkart grėsmingiau įsiveržė į baudos aikštelę, tačiau tai rezultato nedavė. „Nevėžis“, savo ruožtu, iš pradžių ieškojęs savo progų greitose atakose, vėliau įsigudrino jų ieškoti ir poziciniame žaidime.

Sužaidus 36 minutes, „Riteriai“ sukūrė pirmą labai gerą progą. Baudos aikštelėje atsidūręs Ernestas Zdanovič jau buvo praradęs kamuolį, bet po nesėkmingo varžovų gynėjų epizodo visiškai vienas prieš vartininką atsidūrė N.Petkus. Iki vartų buvo maždaug septyni metrai, Nojus smūgiavo tiesiai į vartininką.

Iškart po pertraukos S.Cisakovskis atliko dvigubą keitimą – į aikštę žengė abu naujokai. Žaidimas visiškai persikėlė į kairę pusę, kurioje karaliavo R.Chanda. Bėda ta, kad turėdami žaidybinę persvarą, „Riteriai“ trečiojoje zonoje visiškai ja nepasinaudojo.

Laikas bėgo, o situacija aikštėje nesikeitė. S.Cisakovskis per trumpą laiką atliko dar tris keitimus. Aikštėje pasirodė Anri Rosiveri, Oleksandras Kozhevnikovas ir Ebuka Onah. Pastarasis jau pirmu lietimu turėjo labai gerą šansą pasižymėti. Po Armando Šveistrio nuo kampinio gairelės pakelto kamuolio į baudos aikštelę, E.Onah smūgiavo galva, tačiau kamuolys vartuose neatsidūrė.

„Riteriai“ visaip bandė šturmuoti varžovų vartus, tačiau „Nevėžis“ labai sėkmingai atidirbo gynyboje. Ištirpo ir pridėtos teisėjo minutės, po kurių tenka konstatuoti, kad „Nevėžis“ penktadienio vakarą buvo geresnė komanda.

„Riterių“ sudėtis: A.Vitkauskas, G.Gumbaravičius (71 min. A.Rosiveri), M.Rutkovskis (46 min. R.Chanda), N.Stankevičius, A.Kazakevičius (81 min. O.Kozhevnikov), A.Šveistrys, S.Civilka, A.Kaulinis, N.Petkus (46 min. R.Vlijter), J.Usavičius, E.Zdanovič (81 min. E.Onah).