fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

„Riterių naujokas – Surinamo rinktinės narys“

Nyderlandų ir Surinamo pilietybes turintis 24-erių saugas Roscello Vlijter nuo šiol atstovaus „TopSport Pirmoje lygoje“ lyderiaujančiam „Riterių“ klubui. „Feyenoord“ akademijoje užaugęs futbolininkas nuo 2019 metų jau dešimt kartų atstovavo Surinamo nacionalinei rinktinei.

„Mums labai reikėjo žaidėjo su didesne patirtimi, bei aiškiai išreikštomis lyderio savybėmis. Rosello mūsų žaidimo filosofijai labai tinkamas žaidėjas: jis techniškas, pasižymi nestandartiniais sprendimais, ypač greitu mąstymu ir geru žaidimo  skaitymu, kas yra labai svarbu jo pozicijos žaidėjui. Net neabejoju, kad jis taps labai svarbia komandos dalimi“, – apie naujoką sakė „Riterių“ sporto direktorius Vytautas Masaitis.

Nyderlanduose, Kipre ir Izraelyje žaidęs saugas be klubo liko prieš 4 mėnesius Izraelyje prasidėjus karui, po to kai nutraukė sutartį su Kfar Sabos „ Hapoel“ ekipa.

Atvykimas į Lietuvą R.Vlijteriui, kaip jis pats sako – naujas karjeros iššūkis.

„Pirmi įspūdžiai geri, nes patekau į gražią šalį ir į draugišką aplinką. Klubas viskuo pasirūpino, tad man telieka gerai žaisti ir padėti „Riteriams“ sugrįžti į A lygą, kur sieksime dar didesnių tikslų. Esame jauna komanda, kuri alkana siekti pergalių ir, tuo pačiu, turinti beprotiškai daug energijos. Turime bendrą tikslą ir jo sieksime kartu“ – emocingai kalbėjo „Riterių“ naujokas.

Per 10 turų „Riteriai“ iškovojo 25 taškus, bei pirmauja lygoje. Šį šeštadienį 16:00 val. komandos laukia namų rungtynės su Kretingos „Minija“.