fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

„Riterių“ akademijos šešiolikmečiui vartininkui – profesionalus kontraktas

Neseniai Elitinės U-16 lygos baudinių seriją prieš Alytaus „Dainavos“ bendraamžius padėjęs laimėti vartininkas Artiomas Šankinas šią savaitę pasitinka su klubo profesionaliu kontraktu. Dar prieš šį sezoną šešiolikmetis buvo pakviestas treniruotis su pagrindine klubo komanda, kur dėl savo darbo etikos užsitikrino pirmąjį karjeros kontraktą.

„Aš su Artiomu dirbu nuo tada, kai jam buvo dešimt metų. Jau tada matėsi jo gabumai. Ir ne tik kaip vartininko, bet ir kaip aikštės žaidėjo. Galiausiai, noras tapti vartininku nugalėjo. Niekas šiandien neatsakys, kokį lygį pasieks Artiomas, bet faktas, bet darbo etika, lyderio savybės ir perspektyva yra milžiniška.

Jo noras yra gerai žaisti, mūsų noras – užauginti dar vieną vartininką Lietuvai“, – sakė „Riterių“ vartininkų treneris Mindaugas Malinauskas.

„Riterių“ akademijoje per pastaruosius metus sutartis su užsienio klubais pasirašė du vartininkai. Arnas Voitinovičius šių metų pradžioje išvyko į Lisabonos „Benfica“ klubą, praėjusių metų vasarą Ernestas Lysionokas – į „Genoa“ akademiją.

„Artiomas turi visus duomenis papildyti tą sąrašą. Šiuos tris vartininkus sieja panašūs dalykai: jau minėta etika, neįtikėtinas noras ir žinojimas, ko jie nori gyvenime. Patikėkite, tai nėra dažnas atvejis tokio amžiaus jaunuoliams. Jie žino, ko siekia ir eina teisingu keliu. Aš, savo ruožtu, džiaugiuosiu, kad juos turiu ir galiu jiems padėti.

Jie tiki manimi, tiki tuo, ką daro, aš tikiu jais ir tik laiko klausimas, kada bus pasiektas rezultatas“, – kalbėjo M.Malinauskas.

A.Šankinas tapo ketvirtu „Riterių“ akademijos žaidėju vien per šiuos metus su klubu pasirašiusiu profesionalų kontraktą. Kiek anksčiau tokiu keliu pasuko: Jonas Usavičius, Ernestas Zdanovič, Matas Latvys.