fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

N.Stankevičius: „Visi esame ištroškę pergalių ir į kiekvienas rungtynes einame labai motyvuoti jas pasiekti“

22-ejų Nojus Stankevičius kartu su vartininku Armantu Vitkausku yra vieninteliai „Riterių“ žaidėjai, kurie per pirmąsias dešimt „TopSport Pirmos lygos“ rungtynių žaidė nuo švilpuko iki švilpuko. Dar pernai ieškojęs galimybių prasibrauti į starto sudėtį, šiemet vidurio gynėjas yra viena tų kertinių sienų, kurios varžovams neįveikiamos buvo jau šešis kartus.

„Tarp praėjusių metų ir šių didžiausias skirtumas yra komandos amžius. Šiais metais komanda ženkliai jaunesnė. Tai, be abejo, turi ir pliusų, ir minusų. Visi esame ištroškę pergalių ir į kiekvienas rungtynes einame labai motyvuoti jas pasiekti. Taip, daugelis dar neturime sukaupę daug aukšto lygio patirties, bet noras bei atsidavimas tai atperka. Komanda žino, ir kiekvieną dieną stengiasi buti arčiau išsikelto tikslo“, – sakė N.Stankevičius.

Pereikime šiuos metus chronologiškai. Viskas prasidėjo 7 pergalėmis iš 7 kontrolinėse rungtynėse. Pasakysiu atvirai, mane toks rezultatas šiek tiek neramino..

Taip, pasiruošimas sezonui praėjo labai sklandžiai, bet ir mes patys supratome, ir treneriai stipriai akcentavo, kad tai tik pasiruošimas, o tikroji kova prasideda startavus čempionatui. O prasidėjus čempionatui, tiesiog toliau turėjome ir turime įrodyti, kad pernai metai buvo klaida, kurią šiemet išmokome. Smagu, kad tai darome su labai jauna komanda.

Keturios pergalės sezono starte ir tada rungtynės su „Kauno Žalgiriu“ B bei „Banga“ B. Per gerai pradėjote galvoti apie save?

Nemanau. Į tas, kaip ir kiekvienas rungtynes ėjome labai motyvuoti. Ir pačios rungtynės mums, nežiūrint į rezultatą, nebuvo prastos – visas rungtynes kūrėme progas, atrodo kontroliavome žaidimą, tačiau rungtynės baigėsi mums nepalankiai.

LFF taurės rungtynės Klaipėdoje. Kiek komandai padėjo dar labiau susivienyti tas faktas, kad į rungtynes atvažiavote iš vakaro?

Be abejo, padėjo, kad į rungtynes atvažiavome iš vakaro. Padėjo ir suprasti rungtynių svarbą. Galėjome būti šviežesni tiek fiziškai, tiek psichologiškai.

Tęsiant LFF taurės temą.. kaip komanda priėmė pralaimėjimą „Bangai“? Kaip nusivylimą ar kaip visiems parodymą, kad šita jauna komanda šį tą gali?

Pralaimėjimas „Bangai“ tiek man, tiek komandai buvo tikrai skaudus ir priėmėme jį kaip nusivylimą, nes prieš rungtynes galvojome tik apie pergalę.

Kiek jus kaip komandą užaugino tas pralaimėjimas „Bangai“?

Po rungtynių su „Banga“ išanalizavome klaidas, pasidarėme išvadas ir, apmaudą pakeitę užsivedimu, užtikrintai nugalėjome „Ekraną“. Manau, kad komandai rungtynes su „Banga“ išėjo į naudą. Įrodėme kad galime žaisti ir su ant popieriaus stipresnėmis komandomis.

Pirmoje lygoje „Riteriai“ ketveriose rungtynėse nepraleido nei vieno įvarčio ir iškovojo keturias pergales. Sykį ties keturiomis sustojote..

Tas, kad jau ketvirtose rungtynėse iš eilės nepraleidžiame įvarčio labai džiugina. Sieksime tai padaryti ir šeštadienio rungtynėse. Taip, kartą ties 4 pergalėmis iš eilės sustojome, tačiau tikiu, kad savo pamoką išmokome ir galiu pažadėti, kad į rungtynes prieš „Miniją“ žengsime maksimaliai susikoncentravę.

Apskritai, jei pažiūrėsime į likusį pirmojo rato tvarkaraštį, turėtų būti įdomu. Kiek motyvacine prasme tai keičia pasiruošimą būsimoms rungtynėms?

Daug motyvacine prasme pasiruošimas rungtynėms nesikeičia, nes ruošiamės kiekvienąkart ruošiamės maksimaliai.

Jau šį šeštadienį laukia akistata su „Minija“. Kokias rungtynes pamatys į stadioną atvykęs žiūrovas?

Žinome, kad „Minija“ yra mažai įvarčių praleidžianti komanda, kompaktiškai besiginanti bei kovinga. Mes, savo ruožtu, stengsimės kaip ir kiekvienose rungtynėse kontroliuoti žaidimą bei, be abejo, pasiekti pergalę. Žiūrovai gali tikėtis tikrai kovingų ir įdomių rungtynių.