fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

„Garliava“ – „Riteriai“: kaip nepervertinti savo galimybių?

Trijų pergalių seriją „TopSport Pirmoje lygoje“ skaičiuojantys sostinės „Riteriai“ šeštadienį pasitiks Garliavoje, kur jų lauks dešimtojo turo akistata prieš vietos komandą. Dar vienas laimėjimas „Riterių“ klubui leistų pakartoti šio sezono pergalių serijos rekordą, tačiau tam svarbiausia nepervertinti savo galimybių.

 

Data: 2024 m. gegužės 18 d. 13:00 val.

Vieta: Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas

 

Naujienos

Praėjusį savaitgalį „Ekraną“ nugalėję „Riteriai“ išsaugojo pirmąją vietą turnyro lentelėje. Tuo pačiu, tai buvo trečias kartas paeiliui, kai komanda išlaiko sausus vartus. Šiuo metu Armantas Vitkauskas skaičiuoja 287 minučių sausą seriją. Tokia „Riteriai“ šiemet pasigirti dar negalėjo.

Pergalingose rungtynėse su „Ekranu“ į panevėžiečių vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys. Pirmąkart prie žymos stojo ne Armandas Šveistrys, o tą baudinį uždirbęs Simas Civilka. Užtikrintu smūgiu Simas pratęsė „Riterių“ šimtaprocentinę baudinių (3/3) realizaciją.

Milanas Rutkovskis tose rungtynėse užsidirbo geltoną kortelę, kuri jau ketvirtoji futbolininkui šiame sezone. Gynėjas akistatą su „Garliava“ bus priverstas praleisti.

A.Šveistrys pripažintas geriausiu jaunuoju praėjusio mėnesio „TopSport Pirmos lygos“ žaidėju.

Varžovas

„Garliavos“ klubas per devynerias rungtynes yra iškovojęs septynis taškus ir turnyro lentelėje tarp 16 komandų užima tik 14 vietą. Tiesa, apsigauti nereikėtų – garliaviškai per visą šį sezoną dar nė sykio nėra pralaimėję daugiau nei vieno įvarčio skirtumu.

Nepaisant itin žemos užimamos vietos, „Garliavos“ klubas kartu su „Riteriais“, „Be1“ ir „Minija“ demonstuoja geriausią gynybą lygoje. Visos šios keturios komandos yra praleidusios tik po septynis įvarčius. 

9 turas

„Riteriai“ namų rungtynėse 3:0 nugalėjo „Ekraną“, o „Garliava“ 1:2 nusileido „Be1“ ekipai.

Slavomiro Cisakovskio auklėtiniai akistatoje su panevėžiečiais nuo pat pradžių visiškai perėmė iniciatyvą į savo rankas, tačiau pirmojo įvarčio teko laukti net 73 minutes. Po praleisto pirmojo įvarčio „Ekrano“ futbolininkai visiškai palūžo.

„Garliava“ ilgai laikėsi akistatoje su antrą vietą užimančiu „Be1“ klubu, tačiau milžiniškas pastarojo futbolininkų spaudimas galiausiai davė pelnytą rezultatą. „Garliavai“ tai buvo ketvirtas sezono pralaimėjimas.

Orų prognozė

Sinoptikai prognozuoja, kad tai bus vienos šilčiausių šio sezono „Riterių“ rungtynių. Dvikova startuos termometro stulpeliui pakilus iki 22 laipsnių, o vėliau temperatūra kils dar aukščiau. Pro debesis lįs saulė, lietaus tikimybė – vos 4%,  pūs lengvas dviejų metrų per sekundę pietryčių vėjas.