fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

Šeštadienį įvyks antrasis Esporto A lygos etapas

Vasario 10 dieną startavęs 2024 metų Esporto A lygos sezonas pasiekė antrąją turnyro fazę. Šį šeštadienį kartu su vienuolika Lietuvos klubų „eRiteriai“ kovos dėl vietos ketverte, kuris garantuoja vietą finaliniame turnyre.

Finalinis etapas vyks tiesioginio renginio metu Vilniaus „GG Arenoje“ balandžio 27 dieną keturios geriausios „Esport A lygos“ komandos kovos dėl geriausio šalies vardo. Nugalėtojas taip pat laimės teisę atstovauti savo klubui „EA SPORTS FC Pro Play Ins“ turnyre.

Pasiekti lemiamą etapą „eRiteriams“ po pirmojo ne itin sėkmingo turo nebus lengva.

Rungtynes ,,Riterių” atstovas žais 13:30 val. prieš Gargždų „Bangos“ atstovą.

„Pirmas turas nuvylė. Tikėjausi žymiai geriau, bet nesigavo niekas – nei puolimas, nei gynyba. Daug klaidų ir greitai praleisti pirmi įvarčiai versdavo rizikuoti ir pulti gausesnėmis pajėgomis, bet tai nepasiteisino.

Manau padariau klaidų tiek su pasirinkta taktika, tiek su tam tikrais startiniais žaidėjais. Antrame ture tikiuosi reabilituotis ir iškovoti daugiau pergalių, kad turėčiau šansų pakovoti dėl TOP 4. Po pirmojo turo daug treniravausi ir išbandžiau naujų taktikų, kurios tikiuosi duos rezultatą“, – sakė „eRiteriams“ atstovaujantis Vladas Šnioka.

Šeštadienio rungtynes ,,Riterių” atstovas žais 13:30 val. prieš Gargždų „Bangos“ atstovą.

Galutinė rikiuotė nuo penktos iki dvyliktos vietos  paaiškės balandžio 13 dieną, kai vyks trečiasis turnyro etapas. Būtent tą dieną paaiškės, kurios keturios komandos patenka į finalą.