fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

Gimtadienį švenčiantys „Riteriai“ užtikrintai triumfavo Kaune

Devynioliktąjį gimtadienį minintis „Riterių“ klubas „TopSport Pirmos lygos“ antrojo turo rungtynėse Kaune 5:0 sutriuškino „Hegelmann B“ ekipą. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Deimantas Rimpa, po vieną: Jonas Usavičius, Ernestas Zdanovič ir Simas Civilka.

„Riterių“ vyriausiasis treneris Slawomiras Cisakowskis rungtynių pradžiai pasirinko tą patį vienuoliktuką, kuris prieš savaitę nugalėjo „Taurą“.

Dvikovos pradžioje aikštės šeimininkai pasiūlė pakankamai aukštą žaidimo tempą, prie kurio „Riteriams“ prisitaikyti prireikė kelių minučių. Netrukus jau žaidimas buvo lygus, be didesnio pavojaus nei prie vienų, nei prie kitų vartų.

Šeimininkų gretose išsiskyrė didžiulę patirtį turintis kartvelas Levanas Matcharashvili, tarp „Riterių“ aktyviausias buvo dešiniajame krašte žaidęs Anri Rosiveri.

Daugiau nei dvidešimt minučių abu vartininkai buvo be darbo, o tuomet į „Hegelmann B“ vartus krito pirmasis įvartis. Aukštai varžovus paspaudęs Oleksandras Kozhevnikovas dešinėje kamuolį perėmė ir jį atidavė E.Zdanovičiui, šis baudos aikštelėje pamatė J.Usavičių, kuris užtikrintu smūgiu atidarė rungtynių sąskaitą bei pasižymėjo antrose rungtynėse iš eilės.

Po praleisto įvarčio „Hegelmann B“ bandė pagreitinti žaidimą. Tai pavyko, bet rezultato nedavė. Armantas Vitkauskas ir toliau rungtynėse buvo be darbo. Deja, dėl traumos dar pirmajame kėlinyje savo pasirodymą baigė O.Kozhevnikovas, kurį pakeitė Deimantas Rimpa.

Kai jau atrodė, kad pirmąjį kėlinį „Riteriai“ laimės vieno įvarčio skirtumu, kamuolys darsyk atsidūrė tinkle. Dešiniuoju kraštu sėkmingai prasiveržęs S.Civilka perdavė kamuolį į vartų aikštelę, kurioje kovą dėl kamuolio laimėjęs septyniolikmetis E.Zdanovič padvigubino skirtumą.

Antrasis kėlinys jau priklausė sostinės komandai. Nors jos žaidybinė persvara nebuvo milžiniška, tačiau akcentuoti veiksmai davė labai gerą rezultatą.

Pirmieji prie to prisidėjo Andrius Kaulinis ir D.Rimpa. Pirmasis be didesnių problemų kairiajame krašte įveikė varžovą, antrasis – tiksliu smūgiu į tolimąjį vartų kampą persvarą pavertė triuškinama.

Po šio įvarčio šeimininkai visiškai sustojo, o tuo pasinaudoję „Riteriai“ pasižymėjo dar dusyk. Iš pradžių, elegantišku smūgiu dublį įformino D.Rimpa, o dar po minutės į baudos aikštelę įsiveržęs S.Civilka taip pat varžovų vartininkui nepaliko jokių šansų.

Dvikovos pabaigoje „Riterių“ gretose oficialiose rungtynėse debiutavo Kajus Stankevičiu ir Juris Dirmantas. Taip pat savo minučių gavo Matas Latvys ir Nojus Petkus.

Per dvejas rungtynes „Riteriai“ yra pasižymėję septynis kartus. Po du įvarčius yra pelnę J.Usavičius (18 metų) ir D.Rimpa (22 metai), po vieną: Milanas Rutkovskis (18 metų), E.Zdanovič (17 metų) ir S.Civilka (19 metų).