fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

D. Rimpa: „Dalį mūsų komandos veido jau spėjote pamatyti per pirmas dvejas sezono rungtynes“

Po praėjusio sezono „Riteriai“ vieną po kito paleido žaidėjus ir pakeitė juos jaunesniais. Liko vos keturi senbuviai: Armantas Vitkauskas, Nojus Stankevičius, Anri Rosiveri ir Deimantas Rimpa, praėjusį savaitgalį dviem įvarčiais prisidėjęs prie komandos pergalės 5:0 prieš „Hegelmann B“ ekipą.

22-ejų saugas prie „Riterių“ prisijungė 2022-ųjų pradžioje. Iš pradžių jis atstovavo B komandai, tačiau vos po pusmečio tuometinis komandos strategas Pablo Villaras pakvietė jį prisijungti prie A komandos. D. Rimpa neužtruko ir debiutuoti A lygoje. Per pusantrų metų jis stipriausiame šalies divizione sužaidė 44 rungtynes.

„Nepaisant to, kad šiemet nežaidžiame A lygoje, pasiruošimas šiam sezonui buvo nei kiek ne prastesnis nei pernai. Buvau maloniai nustebintas, kad viskas išliko aukšto lygio. Neslėpsiu, pagalvojome apie tai, kad iškritus iš A lygos ir sąlygos bus prastesnės, ir panašiai.

Noriu pasidžiaugti, kad per šiuos kelis mėnesius visi puikiai atliko savo darbą, pradedant nuo trenerių štabo, baigiant klubo personalu. Kiekvienas įdėjo savo indėlį į pasiruošimą, todėl adaptacija naujokams praėjo sklandžiai, o mums susižaisti tarpusavyje tapo dar paprastesnė užduotis“, – kalbėjo D. Rimpa.

Pernai buvai vienas jauniausių komandos žaidėjų, šiemet – vienas vyriausių. Kaip keičia rolę šis faktas?

Rolė šį sezoną tikrai yra pasikeitusi. Kadangi turiu ir A lygos patirties, manau šis faktas padės šį sezoną dar labiau atsiskleisti ir vesti komandą į priekį, siekiant kuo daugiau pergalių.

Kontrolinėse rungtynėse buvo iškovotos visos septynios pergalės. Kalbant apie jaunas komandas, tai ne visada reiškia gerai. Kaip jūs patys jautėtės pasitikdami naująjį sezoną? 

Bet kuriai komandai yra labai malonu laimėti net ir draugiškų rungtynių cikle. Tai įneša daugiau pasitikėjimo savo jėgomis ir skatina bei motyvuoja tęsti pergalių maratoną. Jaučiamės puikiai ir esame pasiruošę labai gerai visais aspektais. Dalį mūsų komandos veido jau spėjote pamatyti per pirmas dvejas sezono rungtynes.

Pirmos rungtynės su „Tauru“ atrodė dviejų skirtingų svorio kategorijų mūšis. Kas lėmė tokią milžinišką „Riterių“ persvarą?

Kaip ir minėjau, esame motyvuoti bei alkani pergalėms. Esame jauna komanda, kuri prieš save turi užduotį bei tikslą grąžinti klubą į A lygą – ten, kur jam ir priklauso būti.

Antrose rungtynėse teko žengti į aikštę po keitimo dar pirmajame kėlinyje. Įsivaizduoju, kad atsargoje esantys žaidėjai neplanuoja pasirodyti dar iki pertraukos. Kaip spėti sėkmingai įeiti į žaidimą?

Visąlaik nėra lengva žengti po keitimo, kad ir kokios tai būtų rungtynės. Kažkiek laiko užtrunka adaptacija, turi priprasti prie žaidimo ritmo. Tačiau visa tai yra laikina, todėl, kiek apsipratus, jautiesi labai gerai. Taip ir man buvo rungtynėse su „Hegelmann B“.

Ar prieš „Hegelmann B“ nusipelnėte laimėti 5:0?

Mano nuomone, laimėjome pelnytai. Turėjome daugybę progų bei kontroliavome didelę dalį rungtynių.

Pats pasižymėjai dviem įvarčiais. Esi užsibrėžęs tikslą, kiek norėtum įmušti įvarčių per sezoną?

Ne, tokio tikslo nesu užsibrėžęs. Tiesiog nenorėčiau, kad tai būtų paskutiniai sezono įvarčiai.

Dabar komandai dviejų savaičių pertrauka. Kaip ją išnaudoji tu asmeniškai, kaip išnaudoja komanda?

Kadangi dabar rinktinių pauzė, nemaža dalis mūsų komandos žaidėjų yra išvykę į įvairaus amžiaus jaunimo rinktines. Tačiau net ir be daugumos žaidėjų treniruojamės įprastu ritmu, tobuliname savo žaidimą, darome analizes. Nors sezono starte laimėjome abu kartus, bet klaidų tikrai darome. Stengiamės jas taisyti, kad kuo mažiau jų būtų vėliau.