fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

Trys iš trijų. „Riteriai“ nugalėjo ir „Ekraną“

Trečiose priešsezoninėse kontrolinėse rungtynėse „Riteriai“ 3:0 nugalėjo Panevėžio „Ekraną“ bei iškovojo trečią pergalę iš eilės. Pirmąjį įvartį nugalėtojams pelnė Nojus Stankevičius, antrą – peržiūroje dalyvaujantis šešiolikmetis, trečiąjį – „Ekranas“ įsimušė į savo vartus.

Nuo pat susitikimo pradžios „Riteriai“ visiškai kontroliavo aikštės vidurį, tačiau prie varžovų vartų trūko aštrumo, o tuo pačiu ir progų. Arčiausiai įvarčio iki pertraukos buvo Ebuka Onah, tačiau abiem atvejais jam pasižymėti nepavyko.

Pirmąkart kamuolys varžovų vartuose atsidūrė kėlinio viduryje. Po ginčo kamuolio iš savo aikštės pusės „Riteriai“ perkėlė varžovų vartininką. Teisėjas užfiksavo įvartį, tačiau netrukus savo sprendimą pakeitė ir įvartis įskaitytas nebuvo.

Prieš pat pertrauką prie panevėžiečių vartų buvo skirtas kampinis. Standartinėje situacijoje aukščiau už šalia buvusius varžovus iššokęs N. Stankevičius galva pasiuntė kamuolį į tinklą.

Po pertraukos „Riterių“ sudėtis dar labiau atjaunėjo, o po keitimo pasirodę žaidėjai vaizdo negadino. Anaiptol. Progų vilniečiai po pertraukos sukūrė gerokai daugiau nei per pirmas 45 žaidimo minutes.

Tiesa, savųjų galimybių jau turėjo ir „Ekranas“. Vis tik, panevėžiečiai pasižymėjo ne įvarčiais, o tuo, kad rungtynes užbaigė dešimtyje. Už kietą pražangą prieš Armantą Vitkauską panevėžiečių legionierius prieš save išvydo antrą geltoną kortelę ir buvo pašalintas iš aikštės.

„Pirmajame kėlinyje varžovai neblogai grupavosi, o mes per lėtai žaidėme su kamuoliu. Antrąjį kėlinį žaidėme didesniu intensyvumu ir agresyvumu, tai pat žaidimą atakoje pagyvino žaidėjai pasirodę po keitimo.

Sukūrėme daug progų, bet, deja, ne visomis pavyko pasinaudoti. Žaidėjai labai gerai dirba treniruotėse bei rungtynėse. Esame gerame kelyje, reikia tęsti ir tobulinti pradėtus darbus“, – apie rungtynes sakė treneris Marius Čeliauskas.