fbpx

Keturios iš keturių: „Riteriai“ nugalėjo „Supernovą“

Naujajam „TopSport Pirmos lygos“ sezonui besiruošiantys sostinės „Riteriai“ Marijampolėje vykusiose rungtynėse 2:0 nugalėjo latvių atstovę Rygos „Supernovą“ bei įsirašė ketvirtą pergalę paruošiamajame cikle iš tiek pat galimų. Abu įvarčius nugalėtojams pelnė Simas Civilka.

Nuo pat dvikovos pradžios „Riteriai“ stengėsi aukštai spausti varžovus, o tai garantavo latvių prarastus kamuolius bei dovanojamus šansus Lietuvos sostinės atstovams. Vis tik, net ir turint žaidybinę persvarą, sukurti labai daug progų prie varžovų vartų nepavyko.

Pirmojo dvikovos įvarčio nereikėjo laukti nė penkiolikos minučių. Po kampinio ir grūsties baudos aikštelėje, kamuolys sėkmingai atšoko S.Civilkai, kuris vienu lietimu pasiuntė kamuolį į apatinį vartų kampą bei išvedė „Riterius“ į priekį.

Dar pirmajame kėlinyje įsiminė Jono Usavičiaus smūgis iš 18 metrų. Toje situacijoje į žaidimą buvo įtrauktas „Supernovos“ vartininkas, kuris efektingai nuo įvarčio išgelbėjo savo komandą.

Daugiau „Riteriai“ progų iki pertraukos nesukūrė. Tiesa, nesukūrė ir „Supernova“, kuri nei pirmajame, nei antrajame kėlinyje ,,Riterių” jaunąjam vartininkui Dilonui Matuškevičiui nesuteikė jokios galimybės padirbėti.

Sužaidus trečdalį antrojo kėlinio, „Riteriai“ sukūrė itin gražią ataką dešiniuoju kraštu, iš kur į baudos aikštelės prieigas buvo numestas kamuolys giliau į baudos aikštelę kertančiam S. Civilkai, kuris padvigubinio skirtumą.

„Jaunatviškos, energingos rungtynės, kuriose netrūko chaoso. Mums tą chaosą pavyko geriau suvaldyti ir dėl to iškovojome pergalę. „Supernova“ žaidė dviem sudėtimis, tai padėjo jiems išlaikyti rungtynių tempą. Šios rungtynės – mums geras iššūkis, su kuriuo pavyko susitvarkyti“, – reziumavo treneris Marius Čeliauskas.