fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

eRiterių atstovas V. Šnioka: „Praėjęs sezonas labai aiškiai priminė, kaip svarbu nenuvertinti varžovų“

Nepaisant to, kad „Riteriai“ šiemet nežais „TopSport A lygoje“, „eRiterių“ komanda nuo to nenukentės. Vladas Šnioka jau vasario 10 dieną kartu su dar vienuolika Lietuvos klubų pradės antrąjį Esporto A lygos sezoną.

„Labai gaila, kad klubui praėjęs sezonas nesusiklostė, tačiau esporte tai įtakos neturės. Manau, kaip tik tai pridės motyvacijos man pasirodyti kuo geriau. Ir ne tik tai. Praėjęs sezonas ir man labai aiškiai priminė, kaip svarbu nenuvertinti varžovų. Atrodo, buvome vieni favoritų laimėti, o net nepatekome į TOP4“, – sakė V. Šnioka.

Praėjusiame sezone Vladas buvo labiau atsarginis žaidėjas, keisdavęs kolegą Titą Petraitį. Šiemet visos žaidimo gijos yra atiduotos į Vlado rankas.

„Šiemet klubui atstovausiu vienas, tad manau, kad tai puikus šansas man. Tikiuosi prasibrauti į TOP4, o ten jau gali laimėti bet kas. Noriu pažymėti, kad kiekvienas turas yra labai svarbus. Ypač pradžia. Praėjusiais metais labai prastai sužaidėme pirmąjį turą, dėl to antrajame ture turėjome daugiau rizikuoti ir pulti gausesnėmis pajėgomis atveriant gynybą“, – prisiminimais dalinosi V. Šnioka.

Lygą sudarys trys ratai, per kuriuos visi klubai tarpusavyje žais po tris kartus. Pirmasis turnyras vyks vasario 10 dieną, antrasis – kovo 23-ąją, trečiasis – balandžio 13-ąją. Visos rungtynės vyks nuotoliniu būdu ir bus transliuojamos oficialiais lygos kanalais internetu.

Finalinis etapas vyks tiesioginio renginio metu Vilniaus “GG Arenoje” balandžio 27d. Keturios geriausios „Esport A lygos“ komandos kovos dėl geriausio šalies vardo. Nugalėtojas taip pat laimės teisę atstovauti savo klubui „EA SPORTS FC Pro Play Ins“ turnyre.