fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

A. Šveistrys lieka „Riteriuose“

21-erių saugas Armandas Šveistrys „Riteriams“ atstovaus ir būsimame sezone. Tai paaiškėjo ketvirtadienį, klubui ir žaidėjui susitarus dėl sutarties pratęsimo.

„Mes Armando sugebėjimus žinome, taip pat matome jame ir potencialą augti. Nors jis dar jaunas žaidėjas, tačiau vyrų futbole jau sukaupęs nemažą patirtį. Džiaugiamės, kad Armandas lieka su mumis“, – sakė „Riterių“ sporto direktorius Vytautas Masaitis.

Iš gimtųjų Gargždų į sostinę A. Šveistrys persikėlė prieš dvejus metus. Per tą laiką didžiąją dalį rungtynių jis atstovavo „Riteriams B“. Savo ruožtu, pagrindinėje komandoje sužaidė šešerias rungtynes, per kurias atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

„Džiaugiuosi pasirašęs sutartį ir sulaukęs klubo pasitikėjimo. Turiu dar didesnę motyvaciją žaisti, tobulėti, siekti geresnių rezultatų. Dėl komandos, nemanau, jog pagrindiniai komandai iškritus į Pirmą lygą, ji tapo prastesnė. Mes visi dabar stengsimės įrodyti ko esame verti, stengsimės, kad komanda vėl išeitų į A lygą, atiduosime visas jėgas, kad būtų pasiekti aukščiausi rezultatai“, – apie pratęstą bendradarbiavimą sakė A. Šveistrys.

Saugas žaidė abejose priešsezoninėse „Riterių“ laimėtose rungtynėse tiek prieš „Panevėžį B“, tiek prieš „Garliavą“. Šį šeštadienį 16:00 valandą komandos laukia trečiasis išbandymas – akistata su „Ekranu“.