fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

A. Kaulinis lieka su „Riteriais“

Praėjusiais metais A lygoje su „Riteriais“ debiutavęs Andrius Kaulinis komandai atstovaus ir šiemet. 23-ejų futbolininkas pernai su A komanda per trejas rungtynes sužaidė 62 minutes. Šiemet futbolininko tikslas – stipriai pagerinti šią statistinę grafą.

„Asmeniniai tikslai yra paprasti – pasidaryti geresnę statistiką nei buvo pernai ir padėti komandai siekti pergalių kiekvienose rungtynėse. Su tuo susijęs ir komandinis tikslas – laimėti Pirmą lygą ir grįžti į A lygą – ten, kur „Riteriai“ ir turi būti. Yra ir daugiau tikslų, tačiau apie juos dar nesinori garsiai kalbėti. Tiesiog norisi eiti jų link.

Per šiuos metus mums labai svarbu subręsti kaip žaidėjams, kurie galėtų žaisti aukščiausiame šalies lygyje. Taip pat svarbu suburti gerą kolektyvą, kad rūbinėje būtų gera nuotaika, o aikštėje kovotume vienas už kitą. Jei pavyks tai įgyvendinti, ramia širdimi galėsime sakyti, kad šie metai buvo labai geri”, – pasakojo A. Kaulinis.

A. Kaulinis tapo antruoju šio tarpsezonio „Riterių“ žaidėju, su kuriuo pratęsta sutartis.  Šį šeštadienį Kaune jis su komanda žais antrąsias kontrolines rungtynes su „Garliava“.