fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

„Sūduva“ – „Riteriai“: paskutinis šansas

Šį sekmadienį finišuoja „Optibet A lygos“ sezonas. Tądien paaiškės, ar „Riteriai“ išsaugos galimybę kitąmet varžytis stipriausioje šalies lygoje. Tuo pačiu paaiškės, ar dar lauks pereinamosios rungtynės su „Be1 NFA”, ar ne.

 

Data: 2023 m. lapkričio 12 d. 14:55 val.

Vieta: Marijampolės arenos futbolo maniežas

Transliacija: TV3 play

 

Naujienos

Likus vienam turui iki sezono pabaigos, „Riteriai“ nuo devintoje vietoje esančio „Džiugo“ atsilieka dviem taškais. Tai reiškia, kad norint išsaugoti galimybę išlikti „Optibet A lygoje“ „Riteriams“ reikia ne tik patiems nugalėti, tačiau ir tikėtis „Panevėžio“ sėkmės prieš Telšių komandą.

Lemiamoms rungtynėms po diskvalifikacijos sugrįžta Nikola Popovičius. Jis rungtynes su „Kauno Žalgiriu“ praleido dėl devintos geltonos kortelės.

Minėtoje dvikovoje prieš „Kauno Žalgirį“ „Optibet lygoje“ debiutavo aštuoniolikmetis Milanas Rutkovskis. Pastarasis su pridėtu laiku aikštėje praleido beveik dešimt minučių.

Pastarosiomis savaitėmis treniruočių procese dėl traumų nedalyvavo Olaide Badmus, Deimantas Rimpa ir Ianas Soleras. Ispano situacija – sudėtingiausia, dėl kitų dviejų galimybės žaisti paaiškės prieš pat rungtynes.

Varžovas 

Prieš šį sezoną stipriai sudėtį pakeitusi ir, iš pažiūros, susilpnėjusi „Sūduva“ turi galimybę pakartoti praėjusio sezono pasiekimą – užimti šeštąją vietą. „Riterių“ pergalės atveju, marijampoliečiai liktų septinti.

Paskutines sezono rungtynes „Sūduva“ žais Marijampolės manieže. „Riteriai“ pastarąsias tris savaites treniravosi uždaroje patalpoje, tiesa – „Sportimos“ manieže.

Dėl diskvalifikacijos rungtynėse su „Riteriais“ nedalyvaus Maksimas Pirogovas.

35 turas

Paskutinėse rungtynėse „Riteriai“ 1:3 nusileido „Kauno Žalgiriui“, o „Sūduva“ – 0:1 Gargždų „Bangai“.

„Riteriai“ nežaidė blogai, tiesiog nesugaudė Artūro Dolžnikovo. „Sūduva“, ravo ruožtu, pralaimėjusi Gargžduose pastarąją užleido ant šeštojo turnyro lentelės laiptelio

Tarpusavyje

15-11-23. Rytoj laukia jau keturiasdešimtosios tarpusavio rungtynės, iš kurių trejos buvo sužaistos šiemet. Pirmajame sezono rate „Riteriai“ laimėjo, antrajame – buvo užfiksuotos lygiosios, trečiajame – triumfavo „Sūduva“.

Pirmojo rato finiše komandos sužaidė blankias rungtynes, o „Riterių“ pergalę lėmė vienintelis Ebukos Onah įvartis. Antrajame rate rungtynės buvo dar blankesnės, komandos per 90 minučių progų nesukūrė ir, natūralu, įvarčių neįmušė. Trečiajame rate „Riteriai“ sužaidė geriausias šio sezono tarpusavio rungtynes, tačiau 1:2 pralaimėjo.

Akistata

Nikola Popovičius prieš Tomą Gumbelevičių. Geriausią sportinę formą per visą sezoną demonstruojantis „Riterių“ puolėjas ne sykį susidurs su šiame sezone fantastišką pažangą padariusiu aštuoniolikmečiu „Sūduvos“ gynėju. Šios dvikovos laureatas, neabejotinai, turės nemažos įtakos ir bendram rezultatui.