fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

Sezono finiše „Riteriai B“ nusileido „Be1 NFA“

Paskutinėse 2023 metų „Optibet Pirmos lygos“ rungtynėse „Riteriai B“ 1:3 nusileido antrą vietą užėmusiai „Be1 NFA“ ekipai. Paskutinįjį sezono įvartį sostinės ekipai pelnė Ernestas Gerasimovas.

Lyginant su prieš savaite buvusiomis rungtynėmis, Raimondo Vilėniškio auklėtiniai atrodė gerokai solidžiau, o ir „Be1“ prie vilniečių vartų sukūrė gerokai mažiau epizodų.

Permainingose rungtynėse, sužaidus beveik pusvalandį, per penkias minutes į „Riterių B“ vartus krito du įvarčiai. Vilniečiai nepasimetė, sušvelnino deficitą, tačiau panaikinti jo taip ir nesugebėjo.

„Progų susikūrėme tikrai ne vienam įvarčiui, o gynyboje pritrūko koncentracijos, pagalbos vartininkui ir panašių dalykų. Jei Ernestas Zdanovič, Jonas Usavičius ar Pierre Okende būtų pasinaudoję savo šansais, tikrai turėtumėm kitokį rezultatą.

Bet net jiems ir neįmušus įvarčių, laimėtojas šįsyk buvo žymiai ilgiau neaiškus nei rungtynėse prieš savaitę“, – sakė treneris R. Vilėniškis.

Ši dvikova bus įsiminta dviem „TFA Riteriai“ akademijos jaunuoliams Nojui Petkui ir Žygimantui Siriui. Jie abu debiutavo „Optibet Pirmos lygos“ čempionate. Pirmajam buvo suteiktos 24 minutės, antrajam – 20.

Po pralaimėjimo „Riteriai B“ sezoną baigė su 46 taškais baigė ant septintojo laiptelio.

„Padėkojau komandai ir palinkėjau kiekvienam kelti kartelę aukštyn. Mano nuomone, šiemet galėjome padaryti daugiau ir būti aukščiau, bet turime tai, ką turime. Tobulėjimui ribų nėra. Beje, tikiuosi, kad šiemet „Be1 NFA“ ir „Riteriai“ susitiko ne paskutinį kartą“, – turėdamas omeny galimas pereinamąsias rungtynes sakė R. Vilėniškis.