fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

„Riteriai“ nusileido „Kauno Žalgiriui“ ir jų likimas spręsis paskutiniajame ture

35-ojo „Optibet A lygos“ turo rungtynėse „Riteriai“ sostinėje 1:3 nusileido „Kauno Žalgiriui“ ir likus vienam turui liko dešimtoje turnyro lentelės vietoje. Vienintelį vilniečių įvartį jau per pridėtą laiką pelnė Mindaugas Grigaravičius.

Šiose rungtynėse „Riterių“ trenerių štabas buvo priverstas verstis be diskvalifikuoto Nikolos Popovičiaus bei traumuotų Deimanto Rimpos, Olaide Badmuso ir Iano Solero. Nepaisant šių netekčių, „Riteriai“ savo pirmąjį epizodą susikūrė nesužaidus nė pusės minutės, o dar po pusantros – praleido įvartį.

Apmaudi klaida, kokių per šį sezoną „Riteriai“ gali priskaičiuoti begalę. Visiškai laisvas kairiuoju kraštu Artūras Dolžnikovas atlieka reidą, atiduoda kamuolį laisvam Viliui Armanavičiui ir šis iš poros metrų siunčia kamuolį į Armanto Vitkausko ginamus vartus.

Po greito praleisto įvarčio „Riteriai“ bando laikytis savo plano ir dar po dviejų minučių turi visai neblogą galimybę rezultatą išlyginti. Haris Handžičius pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, o joje buvęs Rokas Filipavičius galva smūgiavo visiškai šalia vartų.

Vilniečiai itin aukštai spaudė varžovus, vertė juos klysti, turėjo teritorinę persvarą, bet niekaip nesužiūrėjo kairėje puikiai žaidusio A. Dolžnikovo. Po pastarojo progų ne kartą komandą gelbėjo A. Vitkauskas.

Įpusėjus pirmajam kėliniui, netoli „Kauno Žalgirio“ baudos aikštelės buvo skirtas baudos smūgis. H. Handžičiaus smūgiuotas kamuolys pataikė į virpstą, pirmas prie kamuolio suskubo Nojus Stankevičius ir kamuolys atsidūrė tinkle. Beveik po trijų minučių VAR peržiūros įvartis nebuvo įskaitytas.

Po tos ilgos pauzės žaidimas sulėtėjo, kamuolys vis rečiau patekdavo į vieną ar kitą baudos aikštelę. Deja, per kompensuotą teisėjo pirmojo kėlinio laiką darsyk „Riteriai“ pražiūrėjo A. Dolžnikovą, kuris puikiai pamatė atsidengusį Nerijų Valskį, o šis padvigubino skirtumą.

Po pertraukos vaizdas pernelyg nesikeitė. Komandos žaidė apylygį žaidimą. Be abejo, kauniečiams, turėjusiems dviejų įvarčių persvarą, toks žaidimas buvo kur kas parankesnis nei „Riteriams“. Abi komandos sukūrė po kelias pusproges, tačiau ilgą laiką rimtais pavojais pasigirti negalėjo.

Komandai nepadėjo ir keitimai, kai iš pradžių žengė Mindaugas Grigaravičius ir Povilas Katinas, vėliau – Valdemaras Borovskij ir Ebuka Onah, o galiausiai ir „Optibet A lygos“ debiutantas Milanas Rutkovskis.

Šių rungtynių baigtis buvo nulemta 82 minutę, kai Armandas Kučys kauniečiams pelnė trečiąjį įvartį. Nors iš pradžių buvo užfiksuota nuošalė, tačiau ilga VAR peržiūra vėl „Riteriams“ buvo nesėkminga.

Patys „Riteriai“ savo įvartį pelnė šeštą pridėto laiko minutę. M. Grigaravičius galva perkėlė varžovų vartininką Deividą Mikelionį, deja tai buvo tik garbės įvartis.

„Riterių“ sudėtis: A.Vitkauskas, S.Filipovičius (87 min. M.Rutkovskis), N.Stankevičius, J.Čiagovec (57 min. M.Grigaravičius), A.Rosiveri (75 min. V.Borovskij), M.Čukovičius, F.La Mantia, M.Ramanauskas (57 min. P.Katinas), C.Odutayo (75 min. E.Onah), R.Filipavičius, H.Handžičius.