fbpx

Pergalė neteikianti džiaugsmo – „Riteriai“ sutriuškino „Sūduvą“, tačiau liko lentelės apačioje

Paskutinėse 2023 metų sezono „Optibet A lygos“ rungtynėse „Riteriai“ 3:0 Marijampolėje nugalėjo „Sūduvą“, tačiau nesėkminga baigtis Panevėžyje neleido vilniečiams pakilti iš dešimtosios vietos. Po įvartį nugalėtojams pelnė Nikola Popovičius, Rokas Filipavičius ir Colinas Odutayo.

Lyginant su paskutinėmis rungtynėmis prieš „Kauno Žalgirį“, „Riterių“ trenerių štabas starto sudėtyje atliko vieną keitimą – po diskvalifikacijos sugrįžęs N. Popovičius pakeitė Harį Handžičių.

„Riteriai“ savo jėgą šiose rungtynėse pradėjo rodyti pačioje jų pradžioje. Pirmasis R. Filipavičiaus kampinis virto įvarčiu. Toje standartinėje situacijoje pirmas prie kamuolio suskubo Francisco La Mantia, o jo netoli vartų pasiųstą kamuolį į tinklą nukreipė N. Popovičius.

„Sūduvos“ pernelyg šis įvartis iš vėžių neišmušė, tačiau arčiau antrojo įvarčio ir vėl buvo „Riteriai“. Sužaidus beveik dešimt minučių, nuo baudos aikštelės linijos gražiai smūgiavo C. Odutayo, tačiau į smūgį sėkmingai sureagavo varžovų vartininkas.

Tuomet beveik pusvalandį vartininkai darbo neturėjo, o artėjant į pabaigą pirmajam kėliniui savo klasę pademonstravo Armantas Vitkauskas. Jis atrėmė labai pavojingą Aivaro Emsio smūgį, o pakartotinu bandymu Ibrahimas Olaosebikanas nepataikė į vartus.

Dar iki pertraukos varžovų vartininkui grasino ir vilniečių legionierius Mitaras Čukovičius, tačiau tai tikrai nebuvo geriausia rungtynių proga.

Vos startavus antrajai rungtynių daliai, vėl savo sugebėjimus buvo priverstas demonstruoti A. Vitkauskas. „Sūduva“ turėjo žaidybinę persvarą ir taip buvo iki momento, kai C. Odutayo vienas prieš vieną išvedė R. Filipavičių, kuris smūgiu į tolimąjį apatinį vartų kampą skirtumą padvigubino.

Trečiasis ir paskutinysis „Riterių“ sezono įvartis buvo įmuštas 83 minutę. Kontratakuodami „Riteriai“ surado atakos smaigalyje C. Odutayo, kuris apėjo varžovų vartininką ir pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

Likusi rungtynių dalis tebuvo formalumas.

Kaip vėliau paaiškėjo, formalumas buvo ir visos šios rungtynės, nes „Panevėžys“ namie nenugalėjo Telšių „Džiugo“, o tai reiškia, kad tiek sostinės, tiek Žemaitijos sostinės ekipos per sezoną surinko po 25 taškus, tik „Džiugo“ įvarčių skirtumas geresnis.

„Riterių“ sudėtis: A.Vitkauskas, J.Čiagovecas, M.Čukovičius (83 min. V.Borovskij), S.Filipovičius, N.Stankevičius, R.Filipavičius, F.LaMantia (89 min. G.Gumbaravičius), C.Odutayo (89 min. M.Grigaravičius), N.Popovičius (89 min. H.Handžičius), M.Ramanauskas (61 min. D.Rimpa), A.Rosiveri.