fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

Pasikeitimai „Riteriuose“ – klubas nepratęs sutarčių su treneriu ir 8 legionieriais.

Vos pasibaigus „Optibet A lygos“ sezonui, „Riterių“ ekipoje – didžiulės permainos. Jau aišku, kad su aštuoniais legionieriais sutartys nebus pratęstos. Dėl nepateisintų lūkesčių ir blogai pasibaigusio sezono klubas atsisveikino su Nikola Popovičiumi, Francisco La Mantia, Jevgenijumi Čiagovecu, Marijanu Šmatlaku, Stefanu Filipovičiumi, Ianu Soleru, Hariu Handžičiumi, Mitaru Čukovičiumi bei vyriausiojo trenerio pareigose sezoną užbaigusiu Matthew Silva.

„Sezonas visiškai nepavyko, todėl esame priversti ieškoti sprendimų. Pirmas žingsnis – atsisveikinimas su būriu užsieniečių, su kuriais sutartys pratęstos nebus. Kaip patys suprantate, kitąmet „Riterius“ matysite visiškai kitokius“, – sakė „Riterių“ direktorius Vladimiras Buzmakovas.

Iš šio būrio žaidėjų daugiausiai laiko aikštėje šiemet praleido F. La Mantia. Jis per 33 rungtynes pasižymėjo vienu pelnytu įvarčiu ir vienu rezultatyviu perdavimu. Daugiausiai (keturis) įvarčius pelnė N. Popovičius, o mažiausiai sužaidė tik vasarą atvykęs J. Čiagovec. Jo sąskaitoje aštuonerios rungtynės.

Silva prie „Riterių“ pagrindinės komandos prisijungė vasarą, po Vladimiro Jankovičiaus atleidimo – kaip vyriausiasis treneris. Jis vadovavo 13 rungtynių, per kurias „Riteriai“ iškovojo tris pergales, sykį sužaidė lygiosiomis ir net devynis kartus pralaimėjo.