fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

M. Silva: „Kauno Žalgiris“ yra geros sportinės formos, bet mes – lygiai taip pat“

Per paskutines keturias savaites „Riteriai“ sužaidė vienas rungtynes, kurios baigėsi sėkmingai. Priminsime, kad Gargžduose sostinės komanda 2:1 nugalėjo „Bangą“ ir tokiu būdu iki vieno taško skirtumo priartėjo prie devintoje vietoje esančio „Džiugo“.

„Po tų rungtynių Gargžduose sunkiai dirbame. Negaliu pasakyti, kad turime labai daug naujovių, tačiau per paskutines dvi savaites dar labiau akcentuojame dėmesį tam, ko siekiame paskutinius du mėnesius“, – sakė treneris Matthew Silva.

Iki sezono pabaigos „Riteriams“ liko sužaisti dvejas rungtynes – su „Kauno Žalgiriu“ (namuose) ir su „Sūduva“ (išvykoje). Su vilniečiais konkuruojančiam „Džiugui“ liko dvikovos su „Šiauliais“ (namuose) ir su „Panevėžiu“ (išvykoje).

„Žinome turnyro situaciją, tačiau kitų komandų rezultatams mes neturime jokios įtakos. Dėl to, į tuos dalykus stengiamės nekreipti dėmesio, nemąstyti ir nekalbėti. Žiūrime tik savęs ir ruošiamės rungtynėms su „Kauno Žalgiriu“ – su komanda, kuri verta pagarbos ir kuri vis dar kovoja dėl savo tikslų.

Mūsų visa energija ir mintys yra nukreiptos tik į artimiausias rungtynes. „Kauno Žalgiris“ yra geros formos, komanda po trenerių permainų žaidime daug ką pakeitė – tiek taktiškai, tiek emociškai. Vis tik, viskas priklauso nuo mūsų, nes mes lygiai taip pat esame geros sportinės formos“, – kalbėjo M. Silva.

Šiame sezone komandos susitiko tris kartus – Vilniuje buvo užfiksuotos lygiosios, o Kaune abusyk minimaliu skirtumu laimėjo žalgiriečiai.

„Prognozuoju dviejų gerų komandų gero lygio rungtynes. Kauniečiai, kažkuria prasme, yra panašioje situacijoje kaip ir mes, nes jie siekia savo taškų ir tikisi, kad juos barstys oponentai.

Šios priežastys turėtų leisti mums pamatyti abiejų komandų geriausias versijas, siekiančias savo tikslų. Mes dėl diskvalifikacijos neturėsime Nikolos Popovičiaus. Tai yra praradimas, bet kalbant apie mūsų planą, tas praradimas didelės įtakos neturės. Mes esame komanda ir siekiame ja būti“, – sakė M. Silva.

„Riteriai“ – „Kauno Žalgiris“ išrinktos centrinėmis 35-ojo „Optibet A lygos“ turo rungtynėmis. Jos vyks sekmadienį 17:55 val. sostinės LFF stadione.