fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

Užtikrintai nugalėję „Miniją“, „Riteriai B“ artėja prie trejeto

21-ojo „Optibet Pirmos lygos“ turo rungtynėse „Riteriai B“ 3:0 užtikrintai nugalėjo į ketvirtą poziciją nukritusią Kretingos „Miniją“ bei pagal prarastus taškus dar labiau priartėjo prie prizininkų trejeto. Penktoji pergalė per pastarąsias šešerias rungtynes „Riterius B“ nuo antroje vietoje esančio „Babrungo“ skiria vos trys taškai.

Nuo pat susitikimo pradžios aukštai spausdami varžovus Raimondo Vilėniškio auklėtiniai vertė juos klysti. Rezultato ilgai laukti nereikėjo. Prie Kretingos komandos vartų buvo skirtas kampinis. Įžaidus standartinę situaciją, kamuolys atsitrenkė į virpstą, netrukus į Egidijaus Mickaus nugarą ir įkrito į vartus.

Greitas įvartis trenerių plano nepakeitė. Varžovai ir toliau buvo aukštai spaudžiami, o tai dovanojo perimtus kamuolius. Tuo metu „Optibet Pirmoje lygoje“ debiutavusio šešiolikmečio vartininko Eimanto Ramanausko kamuolys dažniausiai net nepasiekdavo.

Artėjant į pabaigą pirmajam kėliniui, skirtumas padvigubėjo. Nikola Popovičius pamatė geroje pozicijoje atsidūrusį Titą Buzą, kuris dviem smūgiais pasiuntė kamuolį į tinklą.

Po pertraukos „Minija“ ir toliau bandė žaisti tolimais perdavimais, bet tai naudos jiems nedavė. Savo ruožtu, varžovų klaidos išlaukę „Riteriai B“ skirtumą dar labiau padidino. A.Kaulinis pabėgo vienas prieš vieną ir svečių vartininkui nepaliko jokių šansų.

Ši pergalė „Riterius B“ turnyro lentelėje kelia į šeštąją poziciją. Maža to, visos aukščiau esančios komandos yra sužaidusios vienomis arba net dvejomis rungtynėmis daugiau, tai reiškia, kad taškų sąskaita gali būti dar labiau papildyta. Artimiausia galimybė – kito ketvirtadienio išvykos rungtynės su „MML City“.