fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

„Riteriai“ – „Panevėžys“: skirtingos istorijos

Kai praėjusio sezono pabaigoje „Riteriai“ nugalėjo „Panevėžį“, likus vienam turui dar nebuvo aišku, kuri komanda galutinėje rikiuotėje bus aukščiau. Šiemet turų yra likę dar aštuoni, tačiau jau dabar net teoriškai vilniečiai negali pasivyti čempiono titulo besivaikantį „Panevėžį“.

Šiame sezone komandų skirtumas labai aiškiai atsispindi ir tarpusavio dvikovose. Sunkiau ar lengviau panevėžiečiai laimėjo visas trejas rungtynes.

 

Data: 2023 m. rugsėjo 2 d. 13:00 val.

Vieta: LFF stadionas, Vilnius

Tiesioginė transliacija: TV3 play

Bilietai: kakava.lt

 

Naujienos

Tampa bloga tradicija, kad „Riteriai“ rungtynes pralaimi vieno įvarčio skirtumu. Paskutinėje akistatoje su „Šiauliais“ tai pasikartojo jau penktą kartą iš eilės. Net tris kartus buvo užfiksuotas 0:1, vieną – 1:2, vieną – 1:3.

Antradienį „Riteriai“ Šiauliuose 0:2 nusileido aikštės šeimininkams bei baigė kovą dėl Lietuvos futbolo federacijos taurės. Šis turnyras dar galėjo išgelbėti „Riterių“ sezoną, deja, baigėsi ketvirtfinalyje.

Francisco La Mantia paskutinėse rungtynėse užsidirbo raudoną kortelę ir būsimoje dvikovoje su „Panevėžiu“ padėti komandai negalės. Tai jau antra venesueliečio raudona kortelė šiame sezone. Dviem raudonomis kortelėmis šiame sezone buvo nubaustas ir Nikola Popovičius, kuris buvo perkeltas į B komandą ir pastaruoju metu atstovauja jai.

 

Varžovas

Kol „Riteriai“ bandė pratęsti pasirodymą LFF taurės turnyre, panevėžiečiai ilsėjosi bei ruošėsi akistatai su Vilniaus komanda. Kokią įtaką tai turės rungtynėms, pamatysime šeštadienį.

Prasidėjus ketvirtajam „Optibet A lygos“ ratui, „Panevėžys“ pasipildė dar vienu naujoku – Wilde‘u-Donaldu Guerrier. Su Haičio rinktinės atstovu pasiektas susitarimas, kuris galios iki 2024 metų sezono pabaigos.

 

Paskutinės rungtynės

Tiek „Optibet A lygoje“, tiek LFF taurės turnyre „Riteriai“ paskutines rungtynes žaidė su „Šiauliais“. Abejos rungtynės buvo praktiškai identiškos – skirtumas tik tas, kad taurės susitikimo pabaigoje dar buvo įmuštas įvartis į tuščius vartus, kai visa „Riterių“ komanda bandė išlyginti rezultatą.

„Panevėžys“ paskutinėse savo rungtynėse 2:0 nugalėjo Gargždų „Bangą“. Verta pabrėžti, kad abu įvarčiai buvo įmušti nuo 11 metrų žymos.

 

Tarpusavyje

6-6-8. Per tarpusavio istoriją klubai yra sužaidę 20 rungtynių, iš kurių trejos šiais metais. Visus tris kartus triumfavo panevėžiečiai – pirmajame rate labai lengvai, antrajame ir trečiajame ratuose žymiai sunkiau, kaip „Riteriams“ įprasta, vieno įvarčio skirtumu.

 

Akistata

Nojus Stankevičius prieš Ariagnerį Smithą. Pastaruoju metu daug žaidybinio laiko sulaukiantis U-21 rinktinės Riteris šįsyk turės atsilaikyti prieš vieną stipriausių „Optibet A lygos“ mašinų A.Smithą. Pastarasis visą sezoną išlaiko stabilią gerą sportinę formą.

 

Orų prognozė

Rungtynių metu numatoma 20-ies laipsnių šiluma, saulę kartais užstos debesys, tačiau lietaus tikimybė minimali. Pūs trijų metrų per sekundę pietvakarių vėjas.