fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

„Riteriai“ nepasipriešino „Žalgiriui“

30-ojo „Optibet A lygos“ turo rungtynėse tarp dviejų Vilniaus komandų pajėgesnis buvo „Žalgiris“. Nepaisant „Riterių“ pirmojo įvarčio, žalgiriečiai triumfavo 6:2. „Riterių“ gretose pasižymėjo Nikola Popovičius ir Rokas Filipavičius.

Lyginant su paskutinėmis rungtynėmis prieš „Panevėžį“, Matthew Silva starto sudėtyje atliko tris keitimus. Šįsyk vietoj Deimanto Rimpos, Tomo Dombrauskio ir Stefano Filipovičiaus nuo pirmųjų minučių žaidė Valdemaras Borovskij, Francisco La Mantia ir Nikola Popovičius.

Nuo pirmųjų minučių„Riteriai“ pabandė pažaisti pirmuoju numeriu ir tai davė greitą rezultatą. Po perdavimo iš dešiniojo krašto iš arti pasižymėjo N.Popovičius.

Komandos nelaimei, ji ir toliau stengėsi dominuoti aikštėje ir už tai buvo baudžiama įvarčiais. Pirmos dvi žalgiriečių atakos baigėsi tiksliais Ovidijaus Verbicko ir Liviu Antalio įvarčiais. Nedaug trūko, kad dar neįpusėjus pirmajam kėliniui, į „Riterių“ vartus būtų kritęs ir trečias įvartis, tačiau epizode, kai vienas prieš vartininką buvo pabėgęs Mathias Oyewusi, puikiai sužaidė A.Vitkauskas.

Verta pažymėti, kad iki pertraukos pasižymėti dar galėjo ir „Riteriai“. Po vienos iš dažnų „Žalgirio“ gynėjų klaidų aikštės šeimininkai buvo arti įvarčio, tačiau pasinaudoti netikėtai atsiradusiu šansu nesugebėjo.

Po pertraukos dominavo žalgiriečiai. Tiesa, prie to prisidėjo ir patys „Riteriai“, kurie klydo neleistinai. Deja, šiame sezone tokios klaidos tapo įprastos. Nepataikyta į kamuolį, trys „Žalgirio“ futbolininkai pabėgo prieš vieną „Riterių“ žaidėją ir netrukus sukuria dviejų įvarčių pranašumą.

Verta pažymėti, kad klydo ne tik Riteriai, bet ir žalgiriečiai. R.Filipavičius sykį pabėgęs vienas prieš vieną įmušė, bet galėjo pasižymėti ir darsyk. Galėjo pasižymėti ir po keitimo pasirodęs Povilas Katinas, bet į jo smūgį sėkmingai sureagavo Tomislavas Duka.

P.Katinas, kaip ir Titas Buzas, Gustas Gumbaravičius bei Haris Handžičius į aikštę buvo mesti tuomet, kai rezultatas jau buvo 5:2. Tuomet kaip ir buvo aišku, kad likusi rungtynių dalis tik formalumas, tačiau įėjęs jaunimas vaizdo pernelyg nesugadino.

Iki sezono pabaigos lieka 6 turai, komanda privalo atkovoti 6 taškus. Kita dvikova Alytuje.