fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

„Riteriai B“ apmaudžiai prarado taškus Šiauliuose

22-ojo „Optibet Pirmos lygos“ turo rungtynėse „Riteriai B“ ir „Šiauliai B“ išsiskyrė lygiosiomis 2:2. Apmaudžiai prarasti taškai komandą nubloškė į septintąją vietą.

Užtikrinta pradžia vilniečiams dovanojo greitą Slavko Lukičiaus įvartį. Aikštės šeimininkai netoli baudos aikštelės pažeidė taisykles, o S. Lukičius nestipriu, bet tiksliu smūgiu į tolimąjį vartų kampą atidarė rungtynių sąskaitą.

Vėliau sekusios individualios taktinės, kritinės klaidos neleido išsaugoti teigiamo rezultato. Be to, ir atakoje pritrūko kokybės, tikslumo ir teisingų sprendimų lemiamose fazėse.

Sužaidus beveik pusvalandį, aikštės šeimininkai surengė ataką dešiniuoju kraštu. Po to sekė perdavimas į baudos aikštelę ir iš kelių metrų atliktas smūgis, į kurį Pijus Petkevičius nesureagavo.

Antrojo kėlinio pradžioje „Šiauliai B“ pasinaudojo dar viena „Riterių B“ gynėjų klaida, kuri kainavo antrąjį įvartį.

„Turime vengti tokių klaidų. Vis tik, teigiamas dalykas, kad vaikinai norėjo nugalėti. Aukštas presingas vertė varžovus klysti ir tikrai galėjome išplėšti pergalę. Deja, pritrūko ramybės ir meistriškumo“, – konstatavo treneris Raimondas Vilėniškis.

Nugalėti nepavyko, bet bent jau pavyko išlyginti rezultatą. Po Mariano Šmatlako pakelto kamuolio nuo kampinio gairelės galva pasižymėjo S. Lukičius.

Iki čempionato pabaigos „Riteriams B“ liko sužaisti devynerias rungtynes. Artimiausios – šeštadienį LFF stadione įvyksiančios su „Garliava“.