fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

Kovingai žaidę „Riteriai“ nusileido čempionato lyderiams

Vilniaus „Riteriams“ nepavyko išsikapstyti iš nesėkmių liūno. Šeštadienį „Optibet A lygos“ 29-ojo turo rungtynėse sostinės ekipa namie 0:2 pralaimėjo FK „Panevėžys“ ekipai ir patyrė šeštą nesėkmę iš eilės.

Prieš akistatą su čempionato lyderiais „Riteriai“ neišvengė nuostolių. Francisco La Mantia paskutinėse rungtynėse su „Šiauliais“ užsidirbo raudoną kortelę ir dvikovoje su „Panevėžiu“ negalėjo padėti savo komandai. Jį startinėje sudėtyje pakeitė komandos naujokas ukrainietis Jevgenijus Chahovetsas. Į rikiuotę po kelių praleistų rungtynių sugrįžo ir pagrindinis komandos vartininkas Armantas Vitkauskas, gynėjas Olaide Badmusas ir saugas Tomas Dombrauskis.

Abi komandos gan atsargiai pradėjo rungtynes, tad pirmo pavojingesnio epizodo teko palaukti bent 10 minučių, kai po svečių komandos saugo Ernesto Veliulio smūgio kamuolys prašvilpė greta „Riterių“ vartų. Dar po kelių minučių pavojingai galva virš šeimininkų vartų smūgiavo panevėžietis Pijus Širvys.

18 min. jau Colinas Odutayo tolimu smūgiu nusprendė patikrinti „Panevėžio“ vartų sargo Vytauto Černiausko budrumą, bet kamuolys skriejo svečių vartininkui į rankas.

Įpusėjus kėliniui iniciatyvą perėmė „Panevėžio“ futbolininkai, o „Riteriams“ teko plušėti gynyboje. Visgi apsiginti šeimininkams nepavyko. 28 min. vilniečių baudos aikštelės prieigose arbitras Robertas Valikonis užfiksavo taisyklių pažeidimą, o po Jefrey Sarpongo perdavimo pirmas prie kamuolio suskubęs P. Širvys nestipriu, bet tiksliu smūgiu nuginklavo A. Vitkauską.

Svečiai ir toliau aktyviai atakavo, neleisdami vilniečiams atsikvėpti. Susidoroję su varžovų spaudimu „Riteriai“ baigiantis kėliniui taip pat surengė kelias atakas, tačiau užbaigti jų tiksliais smūgiais nepavyko. 40 min. virš vartų iš baudos aikštelės prieigų smūgiavo Ianas Soleras, atkakliai su svečių gynėjais grūmėsi C. Odutayo, bet po pirmų 45 minučių priekyje 1:0 buvo svečiai iš Panevėžio.

Po pertraukos aikštėje užvirė lygi kova. Abi komandos mėgino spausti varžovus, netrūko veiksmo ir baudos aikštelėse, bet baigiamojoje atakų fazėje žaidėjams labiausiai stigo tikslumo.

63 min. „Riterių“ vyriausias treneris Matthew Silva metė į kovą Valdemarą Borovskį ir po diskvalifikacijos į pagrindinės komandos gretas sugrįžusį Nikolą Popovičių. Netrukus įspūdingą reidą surengė C. Odutayo, tačiau prasiveržti iki varžovų vartų jam nepavyko.

74 min. pavojingai „Riterių“ baudos aikštelėje su kamuoliu laviravo „Panevėžio“ puolėjas Noelis Mbo, tačiau jo smūgį blokavo Stefanas Filipovičius. Po kelių minučių į aikštę žengė ir dar vienas „Riterių“ naujokas, kartvelas Arni Rosiveras, pakeitęs Mindaugą Grigaravičių, o 79 min. sostinės ekipos treneriai metė paskutinę savo kortą ir nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakėlė Harį Handžičių.

Tačiau keitimai norimo efekto nesuteikė, o 82 min. „Riteriams“ teko antrą kartą traukti kamuolį iš savų vartų tinklo. „Panevėžio“ puolėjas N. Mbo baudos aikštelėje aplenkė A. Vitkauską ir iš kelių metrų pasiuntė kamuolį į tuščius vilniečių vartus. Per likusį laiką „Riteriams“ svečių gynybos pramušti nepavyko, tad pergalę iš LFF stadiono išsivežė panevėžiečiai.

Ketvirtą kartą šį sezoną „Panevėžiui“ nusileidusi „Riterių“ komanda ir toliau lieka paskutinėje „Optibet A lygos“ turnyrinės lentelės pozicijoje.

Artimiausias rungtynes „Riteriai“ žais rugsėjo 17 d., kuomet „Optibet A lygos“ 30-ame ture LFF stadione susitiks su Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkais.

„Riterių“ sudėtis: A.Vitkauskas, J.Chahovets, S.Filipovičius (79 min. H. Handzic), O. Badmus, M.Čukovič, D.Rimpa (63 min. N. Popovič), M.Grigaravičius (74 min. A. Rosiver), T. Dombrauskis (63 min. V. Borovskij), I.Soler, R.Filipavičius, C.Odutayo.