fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

„Riteriai“ – „Hegelmann“: pakartot!

Trečiadienį įvykusiose LFF taurės aštuntfinalio rungtynėse „Riteriai“ Kaune „Hegelmann“ ekipai nepaliko jokių šansų, iškovojo sezono pergalę ir tęsia kovą dėl trofėjaus. Nepaisant aikštėje atiduotų jėgų, futbolininkai nemažiau jų atidavė ir rūbinėje, pagaliau, iš širdies pasidžiaugiant iškovota pergale.

Taip jau sutapo, kad po pergalės prieš „Hegelmann“ tvarkaraštis pametėjo.. tą patį „Hegelmann“, tik šįsyk „Optibet A lygoje“. Geriausias būdas pratęsti teigiamą emociją – pakartoti tai, ką pavyko nuveikti Kaune.

 

Data: 2023 m. gegužės 27 d. 19:00 val.

Vieta: LFF stadionas, Vilnius.

Tiesioginė rungtynių transliacija per TV3 play.

 

Naujienos

Roko Filipavičiaus trauma trečiadienį privertė Vladimirą Jankovičių imtis kitų sprendimų. Į jo vietą buvo perkeltas Nikola Popovičius, o į starto sudėtį mestas Nathanas Palafozas. Serbas pasižymėjo dviem įvarčiais, brazilas sužaidė geriausias rungtynes atstovaudamas „Riteriams“.

N. Popovičius šiame „Optibet A lygos“ sezone dar nė sykio nebuvo pasižymėjęs, tad, kaip sako pats žaidėjas, pasiektas dublis, tarsi, nuo krūtinės nusimestas akmuo.

Per klubo istoriją „Riteriai“ į LFF taurės turnyro ketvirtfinalį pateko šeštą kartą. Iki šiol trys ketvirtfinalio etapo susitikimai buvo laimėti, du – pralaimėti. Galime prisiminti, kad 2014 metais tuometiniais „Trakai“ nukeliavo iki pusfinalio, prieš tai ketvirtfinalyje dvejų rungtynių serijoje rezultatu 6:2 nugalėję Vilniaus MRU komandą. 2016 metais taip pat dvejų rungtynių serijoje 4:1 buvo nugalėtas Klaipėdos „Atlantas“. Vėliau nukeliauta iki finalo ir jame po pratęsimo 0:1 pralaimėta „Žalgiriui“. 2017 metais taurės ketvirtfinalyje (jau iš vienų rungtynių) 1:4 pralaimėta „Sūduvai“, bet dar po trejų metų 2:0 nugalėta „Dainava“. Tais metais „Riteriai“ nukeliavo iki pusfinalio. Paskutinis ketvirtfinalio susitikimas buvo žaidžiamas pernai. Tuomet triumfavo „Žalgiris“ 2:1.

Tiek rungtynėse su „Hegelmann“, tiek paskutinėse rungtynėse su „Džiugu“ „Riteriams“ negalėjo padėti Stefanas Filipovičius, Milošas Spasičius ir Ianas Soleras.

Varžovas

Kauno rajono „Hegelmann“ komanda šiame sezone yra labiausiai nenuspėjama tarp visų „Optibet A lygos“ komandų. Andriaus Skerlos ekipos žaidimas svyruoja nuo labai gero iki labai blogo. Pavyzdžiui, po taurės turnyro rungtynių treneris pažymėjo, kad daugelio savo žaidėjų tiesiog neatpažino.

„Hegelmann“ yra pirmoji ekipa, kurią šiame sezone „Riteriai“ sugebėjo nugalėti. Dabar kauniečiai ruošiasi UEFA Konferencijų lygos atrankai, kuri prasidės jau labai greitai.

„Hegelmann“ šiemet stipriai kenčia dėl traumų, ypač priekinėje linijoje. Nepaisant to, būtent šios komandos žaidėjas Filipas Dangubičius yra rezultatyviausias lygos žaidėjas.

14 turas

Paskutinėse „Optibet A lygos“ rungtynėse „Riteriai“ lygiosiomis 1:1 sužaidė su „Džiugu“, o „Hegelmann“ 5:0 sutriuškino „Bangą“.

Nepaisant „Riterių“ prarastų dviejų taškų, komandoje jautėsi aiškus pozityvas. Pirmąkart per šį sezoną žaidėjai kūrė progas vieną po kitos ir tik nesėkminga realizacija neleido iškovoti lengvos pergalės.

Skirtingai nei „Riteriai“, „Hegelmann“ futbolininkai sugebėjo įvarčiais paversti savo progas ir iškovojo lengvą pergalę.

Tarpusavyje

2-5-3. Iki šio sezono nė karto nelaimėję prieš Kauno rajono atstovus, „Riteriai“ šiemet skaičiuoja jau dvi pergales.

Pirmajame rate vilniečiams tris taškus garantavo Stefano Filipovičiaus smūgis galva po Felipės Brisolos puikaus perdavimo. Tąsyk, dvikovos pabaigoje, „Hegelmann“ užspaudė vilniečius, pradėjo kurti progas, tačiau „Riteriai“ atsilaikė.

LFF taurės rungtynėse vaizdas buvo kitoks. Per 90 minučių „Hegelmann“ sukurė tik vieną progą, į kurią „Riteriai“ atsakė keturiomis. Rezultatas 3:0.

Akistata

Nikola Popovičius prieš Filipą Dangubičių. Po sėkmingo pasirodymo trečiadienį „Riterių“ puolėjas yra ant bangos. Savo puikią nuotaiką jis pabandys perkelti į šeštadienio rungtynes. „Hegelmann“ atakų lyderis, kaip jau minėjome, yra rezultatyviausias lygos žaidėjas, tad jo teks pasisaugoti.

Orų prognozė

Rungtynių metu sinoptikai prognozuoja puikų futbolui orą. Termometro stulpelis rodys 18 laipsnių šilumą, švies saulė ir retkarčiais praplauks nedidelis debesėlis. Lietaus nenumatoma, pūs 4 metrų per sekundę pietų vėjas.