fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

Progas švaistę „Riteriai“ neįveikė „Džiugo“

14-ojo „Optibet A lygos“ turo rungtynėse sostinės „Riteriai“ ir Telšių „Džiugas“ sužaidė lygiosiomis 1:1. Įvartį vilniečių naudai pelnė po keitimo pasirodęs Pierre Okende.

Šioje dvikovoje, lyginant su paskutinėmis rungtynėmis Alytuje, „Riterių“ vyriausiasis treneris Vladimiras Jankovičius atliko nemažai permainų. Kai kurias – priverstinai. Šiose rungtynėse komandai jau galėjo padėti po diskvalifikacijos sugrįžęs Olaide Badmus, tačiau dėl traumų registruoti nebuvo Stefanas Filipovičius, Milošas Spasičius, Ebuka Onah ir vis dar po operacijos nesitreniruojantis Ianas Soleras.

Planą rungtynėms treneriai pasirinko aiškų – „Džiugas“ gintis, „Riteriai“ – tą gynybą pralaužti. Turbūt, pirmą kartą šiame sezone sostinės komandai toks planas buvo geriausias. Sužaidus vos penkias minutes, į starto sudėtį sugrįžęs Felipe Brisola preciziškai tiksliu perdavimu vienas prieš vieną išvedė Roką Filipavičių, tačiau pastarasis nepataikė į vartus.

Dar po penkių minučių pavojų kūrė tas pats F. Brisola ir Colinas Odutayo. Galutiniame taške buvo užfiksuota nuošalė.

Dar iki kėlinio vidurio savo tikrai gerus šansus turėjo ir iš šešiolikos metrų smūgiavęs Mindaugas Grigaravičius, ir baudos aikštelėje vienas prieš vartininką po Nikolos Popovičiaus perdavimo atsidūręs Deimantas Rimpa, ir po perdavimo iš kairiojo krašto gavęs bei galvą smūgiavęs Valdemaras Borovskij. Deja, visos šios progos liko neišnaudotos.

Tuomet dar smūgį į vartų plotą atliko R. Filipavičius, o iki kėlinio pabaigos likus žaisti septynias minutes, savo super šansą turėjo „Riteriams“ priklausantis, bet „Džiugui“ atstovaujantis Juozas Lubas. Vilniečiai užsižaidė prie varžovų baudos aikštelės, atsikirto ir tik dėl milžiniško atsitiktumo nepraleido įvarčio. J. Lubas, atsidūręs prieš Armantą Vitkauską, tiesiog nepataikė į vartus.

Besibaigiant kėliniui, po standartinės situacijos „Riteriai“ vėl buvo labai arti įvarčio. D. Rimpos ir Francisco La Mantios smūgiai buvo blokuoti, o C. Odutayo smūgiavo per aukštai.

Antrasis kėlinys prasidėjo dar didesne „Riterių“ iniciatyva. Per 10 minučių prie „Džiugo“ vartų buvo skirti penki kampiniai. Po vieno iš jų Olaide Badmus smūgiavo tiksliai, stipriai, tačiau Telšių ekipos gynėjas kamuolį ištraukė iš tuščių vartų.

Dar po penkių minučių tas pats O. Badmus vos neįmušė po baudos smūgio. F. Brisola pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, o „Riterių“ gynėjas smūgiavo visiškai šalia vartų.

Iki pagrindinio laiko pabaigos likus septynioms minutėms, „Riteriai“ savo pasiekė. Po eilinio kampinio pirmas prie kamuolio prišoko P. Okende, kuris galva pasiuntė kamuolį į vartus.

Likusios minutės buvo karštos. Iš pradžių dėl nuošalės įvartis į „Riterių“ vartus buvo neįskaitytas, o per pridėtinį laiką už žaidimą ranka buvo skirtas 11 metrų baudinys, kurį „Džiugo“ legionierius Ribeiro Vinicius šaltakraujiškai realizavo.

„Riterių“ sudėtis: A. Vitkauskas, V.Borovskij (76 min. P. Okende), O.Badmus, F. La Mantia, T. Dombrauskis, F. Brisola, C. Odutayo, M. Grigaravičius, D. Rimpa (76 min. M. Ramanauskas), R. Filipavičius, N. Popovičius.