fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

N. Palafozas: „Kadangi nenorėjau dalyvauti aferoje, nedariau nieko, kad tąsyk gaučiau geltoną kortelę“

Ketvirtadienį Brazilijos spaudoje pasirodė informacija apie sutartas rungtynes, kuriose galėjo dalyvauti ir dabartinis „Riterių“ puolėjas Nathanas Palafozas. Klubas kreipėsi į Lietuvos futbolo federacijos Integrity skyrių, kuris per tarptautinius partnerius tikrins futbolininko istoriją. Pats Nathanas atmeta bet kokius kaltinimus.

„Brazilijoje mano atvejis nėra išskirtinis. Nesąžiningi žmonės verbuoja jaunus žaidėjus, kurie vėliau patenka į tokias situacijas, į kokią patekau aš. Jie pervedė pinigus, tačiau aš nenorėjau dalyvauti šiame reikale, todėl tuos pinigus grąžinau atgal“, – sakė vieną įvartį šiame „Optibet A lygos“ sezone pelnęs puolėjas.

Nathanai, sakyk, ar tave nustebino vakar viešumoje pasirodžiusi informacija?

Deja, taip. Kadangi nieko neįvyko, tai galvojau, kad ši istorija jau užmiršta.

Gali papasakoti, kas tada įvyko?

Su manimi susisiekė vienas iš verbuotojų ir pasiūlė dalyvauti nešvariuose žaidimuose. Jie norėjo, kad rungtynėse gaučiau geltoną kortelę, o jie tokiu būdu laimėtų pinigus. Kadangi nenorėjau dalyvauti aferoje, nedariau nieko, kad ją gaučiau.

O galimybių buvo?

Be abejo, kiekvienam futbolininkui tokių situacijų būna, tačiau, pasikartosiu, veltis nenorėjau, todėl sąmoningai kortelės išvengiau.

Kaip reagavai, kai pinigai pasiekė tavo sąskaitą?

Išsigandau, nes nesitikėjau to. Vėliau tuos pinigus grąžinau ir galvojau, kad istorija tuo ir baigsis. Tikrai negalvojau, kad po kažkiek laiko ji taps vieša.

Ar ši istorija neapsunkina pasiruošimo rytojaus rungtynėms?

Ne. Aš nieko blogo nepadariau, todėl dėl šios istorijos esu ramus. Neabejoju, kad rytojaus rungtynėms ši žinia nepadarys jokios įtakos. Šią savaitę treniravausi gerai, todėl, jei gausiu šansą, pasistengsiu tas geras treniruotes perkelti į rungtynes su „Dainava“.

,,Pasklidus žiniai apie didelį sutartų rungtynių skandalą Brazilijoje, ir ten minimą mūsų klubo puolėją Nathaną Palafozą, pradėjome vidinį tyrimą, per kurį stengiamės išsiaiškinti kuo daugiau detalių. Norime pabrėžti, kad „Riterių“ klubas yra visiškai prieš bet kokius susitarimus rungtynėse ir taikytų griežčiausias įmanomas nuobaudas, jei taip nutiktų.

Žinant faktus apie individualų Nathano atvejį Brazilijoje, išgirdus iš brazilų kontaktinių asmenų, kad mūsų puolėjui nėra pareikšti oficialūs kaltinimai, taip pat gavus išsamų Nathano pasiaiškinimą apie įvykusią situaciją, klubas neturi jokio teisinio pagrindo pašalinti žaidėjo iš komandos. Norime garantuoti, kad klubas toliau bendraus su atitinkamais žmonėmis ir institucijomis Brazilijoje ir UEFA bei seks esamą situaciją“,– teigė klubo sporto direktorius Tadas Simaitis.