fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

Prieš „Hegelmann“ „Riteriai“ šansų neturėjo

Penkioliktojo „Optibet A lygos“ turo rungtynėse „Riteriai“ 0:4 pralaimėjo Kauno rajono „Hegelmann“ ekipai bei turnyro lentelėje liko devintoje pozicijoje.

Lyginant su pergalingai pasibaigusiomis rungtynėmis LFF taurės turnyre, starto sudėtyje buvo atliktas vienas keitimas. Vietoje nedidelę traumą patyrusio Tomo Dombrauskio nuo pirmųjų minučių pasirodė traumą išsigydęs Stefanas Filipovičius. Be to, ant atsarginių suolo jau buvo pasveikę Rokas Filipavičius ir Milošas Spasičius.

Kaip ir rungtynėse Kaune, „Riteriai“ savo pirmą progą sukūrė sužaidus vos šešias minutes. Gynyboje šiurkščiai suklydus „Hegelmann“ futbolininkams, Nikola Popovičius atsidūrė vienas prieš Tomą Švedkauską, tačiau jo smūgiuotas kamuolys praridėjo visiškai šalia virpsto.

Dar po šešių minučių savo galimybę turėjo kauniečiai. Dabar jau po „Riterių“ klaidos gynyboje pavojingoje situacijoje atsidūrė Thomsonas Gavi, tačiau ir jis smūgiavo netiksliai.

Apsikeitę progomis, futbolininkai persikėlė į aikštės vidurį, o pavojaus nebuvo nei prie vienų, nei prie kitų vartų. Deja, po standartinės situacijos (kampinio) kamuolys gerai atšoko Patrickui Popescu, kuris smūgiu į apatinį vartų kampą išvedė savo komandą į priekį.

Tas įvartis vaizdo aikštėje pernelyg nepakeitė, išskyrus tai, kad „Riterių“ gynyboje atsirado daugiau klaidų. Vieną tokių klaidų išnaudojo vienas prieš Armantą Vitkauską atsidūręs Filipas Dangubičius. Reikia pažymėti, kad tuo metu medicinos pagalba už aikštės ribų buvo suteikiama Deimantui Rimpai, o likę komandos draugai sėkmingai išsidėstyti nesugebėjo.

Po to antrojo įvarčio „Riteriai“ visiškai pakriko, todėl maždaug po penkių minučių paskelbta pertrauka buvo geriausias laikas apsiraminti.

Deja, pertrauka nieko nepakeitė. Vos per dvylika minučių „Hegelmann“ sukūrė dvi labai pavojingas progas, iš kurių viena virto trečiuoju įvarčiu. Chaosas aikštėje tęsėsi toliau, o „Hegelmann“ ir toliau kūrė progas.

Sužaidus 70 minučių, „Riteriai“ pradėjo žaisti gerokai aukščiau. Vienoje situacijoje Colinui Odutayo pritrūko paskutinio perdavimo, o kitoje Felipe Brisola niekieno nedengiamas iš dvidešimties metrų smūgiavo netiksliai.

Daugiau dėmesio pradėjus skirti puolimui, gynyba pradėjo dar labiau skylinėti ir dar vieno įvarčio ilgai laukti nereikėjo. Eilinė šiurkšti klaida gynyboje ir svečių persvara užaugo iki 4:0. Jei būtų galėję, tuo metu „Riterių“ treneriai, veikiausiai, būtų metė baltą rankšluostį, nes iki dvikovos pabaigos skirtumas galėjo padidėti dar labiau. Ir ne kartą.

„Riterių“ sudėtis: A.Vitkauskas, V.Borovskij (64 min. R.Filipavičius), O.Badmus, S.Filipovičius (64 min. T.Dombrauskis), F.La Mantia, M.Grigaravičius (72 min. M.Spasičius), F.Brisola, C.Odutayo, D.Rimpa, N.Popovičius, N.Palafozas (72 min. P.Okende).