fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

„Riteriams B“ vadovaus buvęs „Sūduvos“ treneris

Praėjusį sezoną Miguelio Moreiros asistentu Marijampolės „Sūduvoje“ buvęs ir kaip vyriausiasis treneris metus užbaigęs portugalas Matthew Silva naujajame sezone treniruos „Riterių B“ ekipą bei kaip asistentas prisidės prie A komandos treniruočių. Su treneriu susitarimas buvo pasiektas praėjusią savaitę.

„Su Matthew palaikėme ryšį nuo 2022 metų. Jis jau keletą metų Lietuvoje dirbantis treneris, puikiai pažįstantis mūsų kultūrą ir lietuvišką futbolą. Tai ir lėmė jo prisijungimą prie „Riterių“, – sprendimą komentavo klubo sporto direktorius Tadas Simaitis.

Pats M.Silva su „Riteriais B“ šeštadienį debiutavo naujojo sezono „Optibet Pirmoje lygoje“. Nepaisant gero žaidimo, teko pripažinti „Nevėžio“ pergalę.

„Šis naujas iššūkis man patrauklus pirmiausia dėl to, kad galėsiu dirbti su jaunimu. Turime bendrą tikslą – sumažinti atotrūkį nuo B iki A komandos bei jaunimui suteikti dar daugiau šansų parodyti save. Tuo pačiu, lentelėje norime būti aukščiau nei pernai.

Ar tai bus lengva? Ne, nebus ir pirmosios sezono rungtynės tai parodė. Galvoju, kad jaunimui dvikova su „Nevėžiu“ buvo nemenkas iššūkis. Noriu pabrėžti, kad kartu mes praleidome vos tris treniruotes, tačiau išskyrus standartinę situaciją, po kurios buvo praleistas įvartis, žaidėme tikrai gerai. Noriu, kad su tokia pačia energija pasitiktumėm ir antrojo turo rungtynes prieš kandidatus į A lygą“, – sakė M.Silva.

Specialistas iš Portugalijos, kalbėdamas apie asmeninius tikslus, treneris išskyrė galutinį rezultatą.

„Noriu palikti komandą geresnėje pozicijoje nei jis buvo tada, kai atvykau. Tam mes turime pradėti taškus rinkti jau dabar, kad jaunimas patikėtų, jog gali būti konkurencingas ir tuo pačiu labiau reikalautų vienas iš kito. Tik tokiu būdu B komandos žaidėjai gali panaikinti atotrūkį nuo A komandos“, – kalbėjo M.Silva.

Antrajame ture „Riteriai B“ šį penktadienį 20:00 valandą susikaus su praėjusio sezono lygos vicečempionu Klaipėdos „Neptūnu“.