fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

V.Borovskis dar metams lieka su „Riteriais“

„Kitąmet atsakysiu, nes kol kas man dar tik 38-eri“, – praėjusio sezono pabaigoje sužaidęs 200-ąsias rungtynes „Riterių“ sudėtyje juokavo Valdemaras Borovskis. Galiausiai, žaidėjas apsisprendė ir ketvirtadienį suraitė parašą po dar vienus metus galiosiančia sutartimi.

„Aš jau kokius penkerius metus svarstau, ar tęsti karjerą, ar ne. Neslėpsiu, šiemet tų svarstymų buvo daugiau, bet dėliodamas pliusus ir minusus, supratau, kad nenoriu karjeros baigti kaip pralaimėtojas, visada ją spėsiu užbaigti ir vis dar noriu būti rūbinės dalimi. Nežinau, ar šią patirtį įmanoma pakeisti kažkuo kitu“, – sakė pasiruošimą su komanda pradėjęs veteranas.

Naujasis sezonas V.Borovskiui su „Riteriais“ bus septintasis karjeroje. Tiek ilgai jis neatstovavo nei vienai komandai, be to jis tapo pirmuoju klubo žaidėju, pasiekusiu 200 rungtynių ribą.

„Viename klube sužaisti tiek daug rungtynių turėtų būti kiekvieno futbolininko svajonė. Aš – ne išimtis. Jei turėčiau galimybę viską išgyventi iš naujo, nedvejodamas rinkčiaus būtent tokį scenarijų. Man kaip futbolininkui tai yra geriausias karjeros laikotarpis“, – sužaidęs jubiliejines rungtynes sakė futbolininkas.

Per praėjusį sezoną V.Borovskis sužaidė 35-erias rungtynes. Vienintelį kartą komandai padėti jis negalėjo paskutinėje sezono akistatoje prieš „Hegelmann“. Tąsyk kapitonas dėl keturių geltonų kortelių buvo diskvalifikuotas.

„Man atrodo, kad pats faktas, kai būdamas 38-erių futbolininkas sužaidžia 35-eriose rungtynėse per metus, leidžia suprasti, kokios svarbos klubui žaidėjas tai yra. Gal pačiam Valdemarui buvo sunkiau apsispręsti dėl karjeros baigimo, bet mes kaip klubas neturėjome jokių dvejonių dėl naujos sutarties jam“, – sakė „Riterių“ sporto direktorius Tadas Simaitis.

Dvejonių neturėjo ir komandos vyriausiasis trenerius Pablo Villaras. Vos paaiškėjus, kad jis tęs darbus Lietuvos sostinėje, strategas iškart informavo V.Borovskį, kad nori ir toliau dirbti kartu.