fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

Pirmasis „Riterių“ naujokas – saugas iš Nyderlandų

Praėjusiame sezone aštuoniais įvarčiais per keturiolika Klaipėdos „Neptūno“ rungtynių pasižymėjęs 21-erių saugas iš Nyderlandų Colinas Odutayo keliasi į sostinę ir būsimame sezone atstovaus „Riterių“ klubui.

„Colinas yra žaidėjas, kuris praėjusiais metais spindėjo Pirmoje lygoje ir mes iškart į tai atkreipėme dėmesį. Smagu, kad pavyko susitarti su juo ir pasikviesti į savo komandą. Žaidėjas, tobulėjęs keliose Europos akademijose turi tikrai gerą mokyklą“, – sakė „Riterių“ sporto direktorius Tadas Simaitis.

C.Odutayo į peržiūrą atvyko tik šią savaitę ir jam užteko kelių pasirodymų, kad savo gebėjimais įtikintų trenerius ir vadovus pasiūlyti jam sutartį.

„Esu labai laimingas būdamas čia. Komanda, treneriai ir visas klubo personalas mane pasitiko išskėstomis rankomis, todėl žiūriu į priekį ir laukiu naujo iššūkio“, – sakė C.Odutayo.

Saugas iki 2020 metų vasaros atstovavo Anglijos „Aston Villa“ klubo U-23 komandai, vėliau persikėlė į Nyderlandus ir ten atstovavo „Roda“ klubo jaunimo komandai. Pasibaigus sutarčiai, saugas pasirinko Lietuvą ir „Neptūną“.

Pirmąkart „Riterių“ marškinėlius C.Odutayo vilkės šeštadienio kontrolinėse rungtynėse prieš „Bangą“. Šioje dvikovoje žais ir daugiau potencialių kandidatų. Susikomplektuoti naujajam sezonui „Riteriai“ planuoja per artimiausias 3-4 savaites.