shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

Su A. Dolžnikovu ir D. Bilonogu nutrauktos sutartys

„Riterių“ futbolininkai Artūras Dolžnikovas ir Dmytro Bilonogas dėl drausmės pažeidimų praėjusią savaitę buvo nušalinti nuo komandos, o šį trečiadienį su jais abiem nutrauktos sutartys.

„Dėl klubo politikos ir kontrakto subtilybių detalių atskleisti negaliu, tačiau tiek Artūro, tiek Dmytro veiksmai komandos atžvilgiu buvo netoleruotini. Ypač apmaudu, kad tai įvyko tokiu svarbiu sezono metu. Žiūrint iš kitos pusės, norisi padėkoti likusiai komandai, kad svarbių žaidėjų netektis juos dar labiau suvienijo“, – sakė klubo sporto direktorius Tadas Simaitis.

Abu žaidėjai dar iki ketvirtadienio buvo komandos vyriausiojo trenerio Pablo Villaro žaidimo su „Panevėžiu“ schemose, tačiau nei vienas, nei kitas pergalingai pasibaigusioms rungtynėms registruotas nebuvo.

„Noriu paaiškiti situaciją. Po dvikovos su „Kauno Žalgiriu“ abu žaidėjai išdavė „Riterius“, išdavė komandos draugus. Tai nėra pirmas kartas, kai jie susiduria su disciplinos problemomis, todėl neturėjome kito pasirinkimo kaip nušalinti nuo komandos“, – iškart po pergalės prieš „Panevėžį“ kalbėjo P. Villaras.

„Riteriams“ iki sezono pabaigos liko sužaisti vienas rungtynes prieš „Hegelmann“. Šios rungtynės atsakys į klausimą, ar „Riteriai“ kitą sezoną varžysis UEFA Konferencijų lygoje.