Pirmas kėlinys lėmė B komandos nesėkmę Šiauliuose

„Optibet Pirmos lygos“ rungtynėse Šiauliuose „Riteriai B“ neatsilaikė prieš šeimininkų komandą ir pralaimėjo jai 1:2. Likus devynioms minutėms iki susitikimo pabaigos, Fabio Mazzone komandai įvartį pelnė Matas Latvys.

Rungtynes „Šiaulių B“ atstovai pradėjo kamuolio kontrole, žaidybinės ir teritorinės persvaros sukūrimu. Vis tik, vilniečiai turėjo savų argumentų – Jonas Usavičius smūgiuodamas iš toli pataikė į skersinį, taip pat turėjo galimybę iš baudos aikštelės, o Kajaus Statausko šansą neutralizavo varžovų vartininkas.

Vis tik, šiauliečių spaudimas davė jiems rezultatą. Sužaidus vos trečdalį kėlinio, Emilis Gasiūnas aikštės šeimininkus išvedė į priekį, o besibaigiant kėliniui, tas pats E. Gasiūnas skirtumą padvigubino.

Po pertraukos vaizdas pasikeitė. „Riteriai B“ perėmė iniciatyvą, aikštėje pasirodęs Povilas Katinas įnešė daugiau gyvybės aikštės viduryje, o šiauliečiai tam kontrargumentų neturėjo absoliučiai jokių.

Kaip „Šiaulių B“ komanda „Riterius“ spaudė pirmajame kėlinyje, taip „Riteriai“ varžovus spaudė antrajame. Galiausiai tai davė rezultatą, kai M. Latvys pasinaudojo sukurtu šansu. Deja, laiko išlyginti rezultatą vilniečiams neužteko.

„Visiškai skirtingi du kėliniai. Pirmame nepaspaudėme jų, leidome žaisti ir už tai buvome dukart nubausti. Jie išnaudojo progas, o mes – ne. Dėl to ir pralaimėjome“, – sakė „Riterių B“ kapitonas Gustas Gumbaravičius.

Po šios nesėkmės šešiolikos komandų turnyre „Riteriai B“ nukrito į tryliktą poziciją. Iki sezono pabaigos liko sužaisti vienas rungtynes – Plungėje prieš „Babrungą“.