„Riteriai“ – „Banga“: 4/4?

Sostinės „Riteriai“ ir Gargždų „Banga“ šį sezoną varžėsi tris kartus. Visus tris kartus vyko nuožmi kova, tačiau visus tris kartus pergalę šventė „Riteriai“. Norint tęsti kovą dėl kelialapio į UEFA Konferencijų lygos atranką, šį penktadienį privalo būti ir ketvirtas kartas.

Data: 2022 m. spalio 21 d. 18:00 val.

Vieta: LFF stadionas, Vilnius. Tiesioginė transliacija per TV3 play. Bilietus platina kakava.lt

Naujienos

Po pralaimėjimo „Sūduvai“, „Riteriai“ vėl turėjo beveik dvi savaites tam, kad pasiruoštų būsimoms rungtynėms. Į jas sugrįžta negalėjęs dėl diskvalifikacijos žaisti Artūras Dolžnikovas.

Per tas dvi savaites „Riterių“ stovykloje neliko brazilo Luco Dias, kuriam migracijos tarnyba sustabdė vizą ir jis buvo priverstas palikti Lietuvą. Paskutinėje dvikovoje prieš „Sūduvą“ L. Dias buvo vienas pastebimiausių „Riterių“ žaidėjų.

Šią savaitę tarpusavyje varžėsi abiejų klubų B komandos. Nepaisant daugybės vilniečių progų, susitikimas baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Varžovas

Gargždų „Banga“ yra labiausiai neįminta šio sezono mįslė. Nepaisant tarpsezonyje prarastų daugybės žaidėjų, „Banga“ yra ta komanda, kuri problemų sukuria visiems, įskaitant Vilniaus „Žalgirį“.

Gargždiškiai per šį sezoną taškus atėmė net iš septynių klubų, o nenugalėti yra tik minėtas „Žalgiris“… ir „Riteriai“.

Paskutinis turas

Paskutinėse rungtynėse „Riteriai“ prieš dvi savaites 2:3 nusileido „Sūduvai“, o „Banga“ prieš savaitę susitikimą su „Panevėžiu“ baigė lygiosiomis 1:1.

„Riterių“ pralaimėjimą lėmė varžovų kampiniai pirmajame kėlinyje. Marijampoliečiai net tris tokias situacijas pavertė įvarčiais.

„Banga“ labai anksti praleido įvartį, praktiškai visą laiką buvo atsiliekančių vaidmeny, tačiau jau antrą pridėtą teisėjo minutę po „Riteriams“ priklausančio Valdo Paulausko įvarčio rezultatas tapo lygus.

Tarpusavyje

9-5-2. Iki šio sezono dar turėję neigiamą laimėtų/nelaimėtų rungtynių santykį, „Riteriai“ šį sezoną šią statistiką pakeitė. Trejos rungtynės – trys pergalės.

Pirmajame ture pergalingo įvarčio reikėjo laukti net 87 minutes, kai ką tik po keitimo pasirodęs Dmytro Bilonogas iš artimojo nuotolio pasiuntė kamuolį į vartus.

Antrose sezono rungtynėse iki pertraukos sostinės ekipai žaidimas visiškai nesiklostė, tačiau antrajame kėlinyje net keturi šansai virto įvarčiais.

Trečiajame rate buvo įmuštas vienintelis Dejano Miličevičiaus įvartis. Tąsyk pasižymėti galėjo ir Rokas Filipavičius, nerealizavęs 11 metrų baudinio.

Akistata

Nemanja Lakičius-Pešičius prieš Ernestą Stočkūną. Vienas iš pretendentų į geriausio rugsėjo mėnesio žaidėjo titulą prieš žaidėją, kuris dar ne taip seniai vilkėjo „Riterių“ marškinėlius ir kuris yra vienas geriausių „Bangos“ žaidėjų.

Orų prognozė

Rungtynių metu termometro stulpelis pakils iki septynių laipsnių šilumos. Bus debesuota, tačiau lietaus nenumatoma. Pūs trijų metrų per sekundę pietų vėjas.