shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

Pirmoje lygoje – neatrakinti „Bangos B“ vartai

Atkeltose „Optibet Pirmos lygos“ rungtynėse Vilniuje „Riteriai B“ ir „Banga B“ sužaidė nulinėmis lygiosiomis. Neįtikėtinai daug progų neišnaudoję jaunieji „Riteriai“ nepasinaudojo proga į savo sąskaitą įsirašyti tris taškus.

Aikštės šeimininkų kėslai buvo aiškūs sužaidus vos tris minutes. Po reido dešiniuoju kraštu kamuolys baudos aikštelėje pasiekė kertantį Ebuką Onah, tačiau šis vos iš kelių metrų sukirto kamuolį į virpstą.

Ir nors Raimondo Vilėniškio (Fabio Mazzone išvykęs į rinktinę) auklėtiniai ilgiau valdė kamuolį ir turėjo teritorinę persvarą, tačiau savo išpuoliais retkarčiais pagrasindavo ir svečių futbolininkai. Porąkart į žaidimą buvo įtrauktas ir vartininkas Geraldas Širvinskas.

Nors progų netrūko nei vienoje, nei kitoje aikštės pusėje, tačiau iki pertraukos pasižymėti komandoms nepavyko. Tai lėmė dar atviresnį žaidimą antrajame kėlinyje.

Kėlinio viduryje fantastinę progą turėjo Gustas Gumbaravičius, kai po Tomo Dombrauskio smūgio ir varžovų vartininko atmušto kamuolio atsidūrė vienas prieš vartus.

Netrukus įspūdingos progos neišnaudojo E.Onah. Jam tereikėjo stipriau smūgiuoti iš kelių metrų, tačiau ir šįsyk sėkmė buvo bangiečių pusėje.

Jei ilgą antrojo kėlinio dalį „Banga B“ taip pat bandė ieškoti savųjų šansų, tai per paskutines dešimt minučių „Rtieriai B“ varžovus visiškai uždarė jų pačių aikštės pusėje. Vis tik, to buvo maža, kad būtų pelnytas pergalingas įvartis.